Умови

Термін дії акції з 30 жовтня 2020 року до 1 листопада 2020 року включно.

Акційна знижка не підсумовується з іншими знижками, чинними на момент покупки та зі знижками за дисконтною програмою. У разі, якщо акційна знижка перевищує вже встановлену знижку на товар, враховується більша.

Акційна знижка діє на всі бренди за умови наявності товару, що пропонується покупцеві на момент дії акції.

Акція діє тільки в «Мережі музичних магазинів «Ін-Джаз»», що розташовані за адресою: м. Київ, бульв. Дружби Народів, 1. А також на офіційному сайті injazz.ua

Особливості

  • За умови придбання двох товарів знижка у розмірі 15% діє на товар в чеку, що має найменшу вартість
  • За умови придбання трьох товарів знижка у розмірі 15%  діє на другий товар в чеку, що має меншу вартість. Знижка у розмірі 30% діє на третій товар в чеку, що має найменшу вартість.
  • Акція не діє за умови «оплати частинами» від ПриватБанку.

Для того, щоб скористатися знижкою, необхідно:

  • сформувати замовлення по телефону або через кошик на сайті ( менеджер зателефонує вам для підтвердження замовлення та врахує знижку ). Якщо ви зробили замовлення у вихідний день, знижка враховується і менеджер зателефонує у понеділок. 
  • зробити замовлення у торгівельних залах безпосередньо.

 

Умови повернення

У разі повернення Акційного товару відповідно до законодавства України відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», відповідний товар із акційного фонду, який вказан в чеку, повинен бути повернутий разом з Акційним товаром у стані, зазначеному в ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» або компенсованим клієнтом у розмірі повної його вартості. У разі відмови клієнта в компенсації вартості товару з Акційного фонду та / або його неналежної якості Продавець має право відмовити в поверненні основного товару до виконання клієнтом умов даної акції