ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Інструментальні мікрофони

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Де краще інструментальний мікрофон купити в Україні?

Як зрозуміло з назви, інструментальні мікрофони призначені для озвучування інструментів — на концертах, в студійному записі. Важливо підбирати мікрофон з урахуванням групи інструментів — гітара, клавішні, духові, струнні. Більшість моделей таких мікрофонів оснащуються фіксаторами, завдяки яким їх легко закріпити в зручному положенні. Підібрати відповідний інструментальний мікрофон вам допоможуть в магазині In-Jazz.

Інструментальні мікрофони провідні

Різновиди інструментальних мікрофонів

Основною характеристикою, за якою розрізняють мікрофони для озвучування інструментів, є тип перетворення сигналу. За цим параметром мікрофони можуть бути динамічними, конденсаторними і стрічковими.

Стрічкові вимагають дбайливої експлуатації, для конденсаторних потрібне додаткове джерело живлення. Динамічні мікрофони перетворять сигнал за допомогою електромагнітної індукції, конденсаторні використовують металеву пластинчату мембрану, яка сприймає звукові сигнали, перетворюючи їх в електричні сигнали. У стрічкових мікрофонах використовується рухомий елемент у форматі листочка у вигляді гармошки.

Динамічні мікрофони відрізняються досить великим показником рівня звукового тиску. Широко використовуються для запису живих виступів. Конденсаторні мікрофони застосовуються, найчастіше, для запису звуку в студіях.

За типом інструменту, для якого розроблялося пристрій, розрізняють мікрофони:

  • універсальні,
  • для акустичних інструментів,
  • для гітари,
  • для саксофона.

Універсальні мікрофони відрізняються великою кількістю напрямків, що дозволяє працювати з різними джерелами звуку. Забезпечують тональну нейтральність і прозорість.

Мікрофони для акустичних інструментів відрізняються широким частотним діапазоном, що дозволяє передавати чистий, чіткий звук без спотворень. Такі пристрої можна використовувати з духовою групою, акустичними гітарами, роялями. Мікрофони з маленькою діафрагмою можуть передавати точні, «нефарбовані» звуки.

Мікрофони для гітари — можуть використовуватися стрічкові і динамічні моделі. Стрічкові пристрої відтворюють частотний діапазон, близький вуху людини. Динамічні мікрофони якісно передають звук на середніх частотах, їх можна встановлювати біля будь-якої частини гітари.

Пристрої, що приймають звук, для саксофона, як правило, конденсаторні моделі, компактні і легкі. Відмінно передають звук на всіх частотних характеристиках.

Інструментальні мікрофони купити в Києві ви можете в магазині In-Jazz, де представлені пристрої для різних інструментів.

Мікрофони дротові інструментальні

Що потрібно врахувати при виборі інструментального мікрофона?

Ключові параметри, що дозволяють вибрати оптимальний устрій:

  • тип інструменту,
  • діаграма спрямованості,
  • характеристики частотного діапазону,
  • рівень звукового тиску.

Діаграма спрямованості визначає особливості сприйняття мікрофоном різних звуків. За цим параметром виділяють дві групи мікрофонів: працюють з одним і двома напрямками. Другий тип пристроїв застосовується для озвучування інструментів, оскільки вони добре сприймають звуки, що розходяться по боках.

Чітко сприймають звуки з одного напрямку, як зрозуміло з назви, односпрямовані мікрофони.

Частотна характеристика — цей параметр потрібно вибирати ретельно, особливо, якщо потрібно записувати барабани. Для невеликих барабанних установок, топ-томів підходять моделі мікрофонів з нижчим частотним кордоном від 50 Гц. Для запису барабанної бочки потрібно ще нижче частотна межа, від 40 Гц.

Інструментальні мікрофони з доставкою по Україні замовити в магазині In-Jazz ви можете, вибравши з продукції відомих брендів: AKG, Sennheiser, Shure, JTS, Audio-Technica. Приємні ціни, різноманітний вибір пристроїв, оперативна доставка гарантовані.

Вгору