Компанія «In-Jazz», офіційний представник корпорації YAMAHA в Україні, заснована в 1993 році і є одним з найбільших імпортерів і дистриб'юторів високоякісних музичних інструментів, професійного звукового, світлового і студійного комп'ютерного обладнання. Ми пропонуємо широкий спектр акустичних музичних інструментів (роялі, піаніно, гітари, скрипки, духові, перкусійні і ударні інструменти), сучасні електронні інструменти (клавішні синтезатори, цифрові і сценічні піано, електронні роялі, тон-генератори), обладнання для звукопідсилення (акустичні системи , підсилювачі потужності, цифрові і аналогові мікшерні пульти, процесори обробки звуку, мікрофони та навушники), комп'ютерну периферію для музикантів, музичні аксесуари. Наша компанія є офіційним представником таких всесвітньо відомих торгових марок, як YAMAHA, Amphenol, Boesendorfer, Ernie Ball, JTS, Klotz, Kustom, Music Man, Petrof, Regal Tip, Stagg, Steinberg, Weltmeister, On-Stage Stands, Canto, MarkBass, Genelec, Kuppmen, Los Cabos. У фірмових магазинах покупці можуть придбати необхідний товар, а також отримати консультацію компетентних фахівців, які допоможуть вибрати товари, що найповніше відповідають потребам клієнта. У демонстраційних залах магазинів можна детально ознайомитися з представленими музичними інструментами, концертним звуковим, світловим і DJ устаткуванням, оцінити їх можливості, звучання і функціональність. Постійне розширення асортименту продукції в магазинах компанії забезпечує досягнення головної мети - задоволення інтересів всіх покупців.
Організація і участь у виставках, проведення семінарів, презентацій, фестивалів, концертів та майстер-класів є для нас невід'ємним засобом прояву інтересу до музики у людей різного віку та соціального статусу. Компанія «Ін-Джаз» бере участь у щорічній всеукраїнській виставці музичних інструментів, звукового і світлового обладнання «Українська Музична Ярмарок», професійному форумі «Телерадіоярмарок». Численні зустрічі з покупцями, концерти та презентації, що проводяться власними демонстраторами і зарубіжними фахівцями, викликають великий інтерес відвідувачів. Також компанія «Ін-Джаз» підтримує престижні міжнародні конкурси піаністів імені Володимира Крайнєва, Володимира Горовиця, Сергія Прокоф'єва, Алемдара Алемханова, численні концерти і фестивалі класичної музики, джазові фестивалі «JazzInKiev», «Альфа-джаз», «Джаз Коктебель», « джазові дні в Вінниці »та багато інших.

Ми надаємо великого значення формуванню нового покоління музикантів, тому проводимо численні зустрічі та екскурсії з дітьми, зокрема, учнями в загальноосвітніх і музичних школах. А також проводимо щорічний дитячий музичний фестиваль "Open Music for Child".

Компанія «Ін-Джаз», як офіційний представник корпорації YAMAHA в Україні, дорожить багаторічної дружбою з музикантами, оркестрами, звукорежисерами. Уже багато років нас пов'язують добрі відносини з такими артистами першої величини, як відомий акордеоніст, Народний артист України Ян Табачник; всесвітньо відомий джазовий гітарист, Народний артист України Енвер Ізмайлов; прекрасний трубач, Заслужений артист України Андрій Ільків; джазовий саксофоніст Дмитро Александров, відомий барабанщик Андрій Кузьменчук і багатьма іншими чудовими музикантами.

Всі товари, представлені на сторінках інтернет-магазину «Ін-джаз», а також в наших торгових залах, сертифіковані і надходять до нас безпосередньо від виробників. Ви можете бути повністю впевнені в якості наданої продукції. Також здійснюється гарантійний та післягарантійний ремонт, що істотно сприяє досягненню найвищого рівня обслуговування наших клієнтів.