Компанія «IN-JAZZ» - лідер на українському ринку з 1993 року. Ми є офіційними дилерами корпорації YAMAHA та інших світових брендів, таких як Amphenol, Boesendorfer, Ernie Ball, JTS, Klotz, Kustom, Music Man, Petrof, Regal Tip, Stagg, Steinberg, Weltmeister, On-Stage Stands, Canto, MarkBass, Genelec, Kuppmen, Los Cabos. У нас ви знайдете все, що потрібно для музичного творчості: акустичні і електронні інструменти, звукове і світлове обладнання, комп’ютерну периферію, музичні аксесуари. Наші фахівці нададуть вам професійну консультацію та допоможуть підібрати товари за вашими побажаннями та можливостями. Відвідайте наші демонстраційні зали, щоб особисто переконатися в якості, звучанні та функціональності нашої продукції. Ми постійно оновлюємо наш асортимент, щоб задовольнити інтереси найвимогливіших клієнтів.

Для нас важливо розвивати музичну культуру серед людей різних поколінь і соціальних груп. Тому ми організовуємо і беремо участь у різноманітних заходах, таких як виставки, семінари, презентації, фестивалі, концерти та майстер-класи. Компанія «IN-JAZZ» є постійним учасником найбільших українських виставок музичної галузі: «Українська Музична Ярмарок» і «Телерадіоярмарок». На наших стендах ви можете познайомитися з новинками музичних інструментів, звукового і світлового обладнання, а також послухати концерти і презентації наших демонстраторів і запрошених експертів.

Крім того, ми підтримуємо і спонсоруємо низку престижних міжнародних конкурсів і фестивалів класичної і джазової музики, таких як конкурси піаністів імені Володимира Крайнєва, Володимира Горовиця, Сергія Прокоф’єва, Алемдара Алемханова, фестивалі «JazzInKiev», «Альфа-джаз», «Джаз Коктебель», « Джазові дні в Вінниці» та інші. Ми також дбаємо про виховання майбутніх музикантів, тому проводимо регулярні зустрічі та екскурсії для дітей, особливо для учнів шкіл і музичних училищ. А ще ми організовуємо щорічний дитячий музичний фестиваль “Open Music for Child”.

Компанія «IN-JAZZ» - це не тільки офіційний дистриб’ютор корпорації YAMAHA в Україні, а й друг і партнер українських музикантів, оркестрів, звукорежисерів. Ми пишаємося нашими довготривалими і дружніми відносинами з такими видатними артистами, як акордеоніст Ян Табачник, гітарист Енвер Ізмайлов, трубач Андрій Ільків, саксофоніст Дмитро Александров, барабанщик Андрій Кузьменчук та інші чудові музиканти, які мають високі звання і визнання.

У нашому інтернет-магазині та торгових залах ви знайдете сертифіковані товари від провідних виробників музичних інструментів, звукового і світлового обладнання. Ви можете бути впевнені в якості нашої продукції, а також в нашому професійному сервісі, який включає гарантійний та післягарантійний ремонт.

Компанія «IN-JAZZ» - це ваш надійний партнер у світі музики!