ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Мікрофони та навушники

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Технології, що розробляються для відтворення і прослуховування сучасної музики, постійно удосконалюються. Професійні мікрофони та навушники купують в Україні студії звукозапису, журналісти, працівники телебачення і радіомовлення. З їх допомогою можна значно спростити свою роботу. Таке обладнання, поряд з радіосистемами, підсилювачами звуку, кабелями, власниками і стійками, необхідно для запису високоякісного вокалу або інструментальної музики. Моделі мікрофонів і навушників відрізняються одна від одної принципом роботи, призначенням і фізичними параметрами.

Як працюють мікрофони та навушники

Мікрофони є електроакустичними пристроями, здатними перетворювати звукові хвилі в електричні. В основі їх роботи лежить вплив звукових коливань на мембранну пластину. В результаті виникають електромагнітні хвилі.

Перший в світі мікрофон був створений в 1877 році американцем Емілем Берлінером, який запозичив ідею свого винаходу у Олександра Белла. З тих пір ця технічна новинка стала засобом, здатним передавати звук на значні відстані. Фізичні явища, покладені в основу принципу дії мікрофонів, до сьогоднішнього дня не змінилися, проте постійно вдосконалювалися.

Навушники представляють собою пару невеликих динаміків, що надягають на вуха користувача. Ці пристрої перетворять електричні сигнали в звук. Вони підключаються до музичної апаратури та суттєво різняться способом використання.

Напівпрофесійні або професійні мікрофони та навушники купити в Києві пропонує магазин музичного обладнання In-Jazz.

Основні варіації мікрофонів

Залежно від призначення мікрофони бувають:

При підборі мікрофона слід звернути увагу на такі його характеристики:

  • тип кріплення (петлічний або ручний);
  • співвідношення амплітуди вихідного сигналу і частоти;
  • чутливість;
  • спрямованість уловлювання звукової хвилі діафрагмою (діаграму спрямованості).

За останнім параметром пристрої діляться на кардіоїдні, суперкардіоїдні і гіперкардіоїдні. Ціна мікрофона, навушників або іншого акустичного приладу залежить від якості збірки, матеріалів виготовлення і техніко-фізичних параметрів.

Критерії вибору навушників

Вибираючи навушники, потрібно керуватися їх ключовими особливостями:

  • Акустичне оформлення — закриті або відкриті.
  • Конструкція (накладні, вакуумні, вкладиші, арматурні, повнорозмірні).
  • Вид обробки сигналу.
  • Спосіб передачі звуку — провідний або по Bluetooth.
  • Функціонал і конфігурація.
  • Тип випромінювача звуку — електростатичний, динамічний або планарний.
  • Методика кріплення.
  • Тип опору.

Перш ніж зробити вибір і придбати навушники для індивідуального прослуховування звукових доріжок, вивчіть всі типи виробів, оцініть їх переваги та недоліки.

Купуйте мікрофони та навушники в магазині In-Jazz

У нашому каталозі увазі покупців представлені вироби від кращих світових брендів. Ви можете порівняти кілька варіантів і вибрати найбільш підходящий. Асортимент акустичного обладнання пропонує пристрої як для домашнього використання, так і для професійних студій звукозапису, концертних залів, дискоклубів, ресторанів.

В магазині музичних інструментів і обладнання In-Jazz ви можете замовити з доставкою по Україні мікрофони, навушники, аксесуари для них, конференц-системи, пристрої для обробки звуку і багато іншого для професійного звукозапису. У нас — демократичні ціни й гарантія якості від виробника.

Фахівці компанії In-Jazz завжди готові надати професійну консультацію з приводу того чи іншого пристрою, а також надати допомогу в підборі обладнання для кожного конкретного випадку.

Вгору