ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Програмне забезпечення

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Де вигідно звукове програмне забезпечення купити в Україні?

Музиканти можуть обійтися без спеціалізованого програмного забезпечення до того моменту, поки їм не доведеться записуватися. Редактори обробки аудіо, програмне забезпечення дозволяють обробляти звуки, накладати різні ефекти, просто та зручно зводити треки. Великий вибір програмного забезпечення пропонує магазин In-Jazz.

Основні види програмного забезпечення

Програми, які ви можете обрати у цьому розділі магазину, стануть у пригоді музикантам, які бажають самостійно записуватися. Програмне забезпечення для обробки звуку є обов'язковим інструментом для звукорежисерів, діджеїв. Розглянемо найбільш популярні та затребувані програми.

Програмне забезпечення

Dorico Pro від Steinberg — нотний редактор для композиторів

Програма буде незамінним помічником для композиторів та звукорежисерів, які працюють з оркестрами. Тут пропонується абсолютно новий рівень класичного аранжування та оркестрування. Користувачеві пропонується стандартний набір нот, а також можливість налаштування тонких нюансів виконання в режимі реального часу. Також тут можна змінювати ритміку всередині такту відповідно до розміру, розподіляти нотний текст по сторінці.

Головною відмінністю цього редактора є єдина база з Cubase, тому всі записи Midi звучать так само добре, як і в професійній програмі. У редакторі можна записувати аудіо, використовуючи плагіни VST, працювати з семплером. Найважливішою перевагою програми є відсутність затримки.

Серед інших відмінностей програми варто виділити:

  • Робочий стіл із 5 режимами роботи, серед яких налаштування, запис, відтворення та підготовка до друку. Перемикати між режимами легко натисканням однієї кнопки.
  • Шрифт єдиного стандарту нотного листа Bravura 3000
  • Зручність роботи з партитурами. Коли ви змінюєте партитуру, зміни вносяться до партії директорії.
  • При написанні сюїт, сонат та симфоній у будь-який момент можна додати фрагмент або змінити порядок композиції.
  • У редакторі сторінок доступні складні елементи, як і в DTP редакторах, що дозволяють створювати нотний текст у тексті партії для двох виконавців.
  • У комплекті поставляється бібліотека звуку симфонічних оркестрів, різні семпли, готові духові, струнні.

Це зручне звукове програмне забезпечення купити у Києві ви можете у магазині In-Jazz.

Звукове програмне забезпечення

Cubase Elements 11 — покращений робочий процес та продуктивність

Віртуальна студія звукозапису Cubase успішно використовується композиторами, музикантами та звукорежисерами по всьому світу. Останнє оновлення відрізняється величезним функціоналом, покращеннями для аудіо та MIDI інструментів.

Крім покращення робочого процесу та продуктивності, у цій версії підтримується VariAudio 3, необмежену кількість аудіо файлів, підтримка бічного ланцюга.

Експортні процеси можна поставити в чергу та експортувати в одну операцію. Вибрати експорт узгоджується з вибором у проєкті.

Також у цьому оновленні синхронізовано різні вікна. Глобальні треки відбиваються в редакторі, при цьому синхронізувати їх з темпами або маркерами можна, не виходячи з редактора.

Плагін Frequency EQ дозволять змінювати параметри динамічного відгуку, у кожній із восьми смуг.

Редактор партитури відкриває миттєвий доступ до параметрів синхронізації, налаштувань позначень. Редагування приміток коректується дуже зручно, як і редакторі ключів. Це лише небагато можливостей віртуальної студії Cubase Elements 11, функціональність цієї програми дозволяє створювати справжні шедеври, легко і просто.

Це та інше звукове програмне забезпечення з доставкою по Україні ви можете замовити у магазині In-Jazz. Доступні різні версії для комерційного та персонального використання.

Вгору