Ви можете обміняти товар належної якості на аналогічний протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого устаткування, упаковки, і наявності документів, що підтверджують факт покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача». Якщо на момент обміну товару аналогічного немає в продажу, ви маєте право обміняти при наступній появі в наявності відповідного товару, придбати інші товари з перерахунком вартості, або отримати повернення грошової суми, яка була сплачена за товар.

Щоб скористатися цим правом, вам необхідно переконатися, що:

Товар не був у вживанні, і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. П.
Товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки
Збережені всі ярлики і заводське маркування

Де і як можна зробити обмін або повернення?

Обміняти або повернути товар можна в роздрібних магазинах IN-JAZZ (посилання на сторінку контактів) або надіславши поштою / поштовим сервісом на адресу: 03150, м Київ, бульв. Миколи Міхновського (Дружби Народів), 1, ТОВ «Ін-Джаз». В цьому випадку відправку оплачує покупець за тарифами перевізника.

При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт, товарний чек і гарантійний талон, якщо на товар поширюється гарантія. Повернення коштів буде здійснено в день звернення або протягом 7 календарних днів у разі відсутності грошей у касі. Якщо оплата була проведена банківською картою, сума буде повернута на неї.

Будь ласка, зверніть увагу:

Згідно статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», існує перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню.

З нашого переліку товарів це:

  • мундштуки
  • тростини
  • сурдини
  • Піанікі і губні гармонії
  • скрипкові підборідники
  • Поліролі, тканини, а також інші засоби по догляду
  • Струни, барабанні палички і інші витратні матеріали