ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Віолончелі

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Де вигідно віолончель купити в Україні?

У сімействі струнно-смичкових інструментів віолончель посідає почесне місце, оскільки відрізняється характерним звучанням, яке надає виразності оркестровим партіям. Якщо ви хочете навчитися грати на віолончелі або оновити колекцію інструментів, допоможе в цьому магазин In-Jazz. Тут ви зможете підібрати віолончель для початківця або досвідченого музиканта.

Віолончелі

Основні відмінності віолончелі

Цей музичний інструмент за розмірами займає проміжне місце між альтом та контрабасом. Тембр у віолончелі відповідний, трохи вищий за контрабас, відповідає басовому і теноровому регістрам. Діапазон охоплює п'ять октав, що дає змогу передавати драматизм музичних композицій.

Віолончель, у її нинішньому вигляді, з'явилася наприкінці XVII століття. Спочатку її недооцінювали, використовували лише для акомпанементу основної партії. Але незабаром багато відомих композиторів почали створювати концерти для віолончелі, які досі перебувають у репертуарі багатьох оркестрів.

Грають на віолончелі сидячи, інструмент встановлюється на підлогу та фіксується спеціальним шпилем. Ця особливість дещо обмежує можливості музиканта, ускладнює виконання. Віолончель відтворює насичений, глибокий, оксамитовий, трохи тривожний звук, який дуже гармонійно вписується в звучання струнних ансамблів та оркестрів. Якщо у складі оркестру немає контрабасу, саме віолончель забезпечує найнижчий звук.

Віолончель має попит не тільки в класичній музиці — популярність вона знайшла і в естрадній, і в рок-музиці. Тому якщо вам подобається її звучання, віолончель купити у Києві ви можете у магазині In-Jazz.

На що звернути увагу?

Перше, з чого потрібно починати вибір віолончелі — розмірний ряд. Важливо, щоб розмір відповідав зросту і комплекції музиканта. Дорослій людині середнього зросту підходить розмір 4/4, саме такі інструменти звучать в оркестрах. Розміри від 3/4 до 1/8 вибирають для дітей або дорослих, зростом нижче 150 см.

При виборі інструменту важливо уважно оглянути його, оцінити, наскільки якісно виконано всі елементи. Лакове покриття має бути гладким, однорідним на всіх поверхнях.

Інші важливі критерії:

  • Вивчіть гриф — наскільки він гладкий, чи на ньому немає шорсткостей і виступів.
  • Важлива умова: просте, без особливих зусиль, регулювання машинок та колків.
  • Підставка рівна — якщо вона вигнута, це свідчить про низьку якість.

Важливо ретельно вибирати не лише сам інструмент, а й смичок. Найкращі з них створюються з дерева фернамбук, що росте у північних регіонах Бразилії. Смичок також потрібно добре оглянути: чи під лаком тріщин.

Ідеальна тростина рівна, без викривлень у спокійному стані, оскільки коли смичок натягується, прогин у середині є нормою. Якщо смичок якісний, при натягу волосся він випрямляється по всій довжині. Гвинт повинен обертатися легко, не зриватися.

Віолончель купити

Найкращі інструменти

У бюджетному сегменті найпопулярнішою компанією, яка виробляє віолончелі, є Stagg. Інструмент для дорослих музикантів розміру 4/4 створюється з міцного, добре висушеного дерева. Верхня дека з ялини, інші елементи з клена, накладка грифа — дерево листяних порід. У комплекті постачається чохол, смичок та каніфоль, тому у вас є все, щоб почати грати. Інструмент виготовляється вручну, досвідченими майстрами, відрізняється високою якістю, за доступною ціною.

Доступні також учнівські моделі для дітей та підлітків, тому якщо ваша дитина хоче грати, поспішайте замовити віолончель з доставкою по Україні. Жителі міста Київ можуть відвідати шоу-рум та на власні очі побачити моделі віолончелей, доступні до покупки. Вибираючи віолончель у магазині In-Jazz, ви отримуєте можливість торкнутися прекрасного, отримати задоволення від гри на якісному інструменті.

Вгору