ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Повнорозмірні навушники

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Де краще повнорозмірні навушники купити в Україні?

Навушники є одним із найбільших відкриттів у сфері музики, адже з їх допомогою ми можемо зануритися в улюблені композиції, прослухати важливу інформацію, не заважаючи оточуючим. Навушники є незамінним інструментом людей, які працюють на радіо, телебаченні, в студіях звукозапису. Саме в цих сферах, частіше за все, виникає необхідність у використанні повнорозмірних навушників. Великий асортимент цих виробів пропонує магазин In-Jazz.

Основні переваги повнорозмірних навушників

Головна відмінність повнорозмірних навушників — наявність потужних амбушур, які охоплюють вушні раковини, а також дужки, які забезпечують щільне прилягання до голови. Великі габарити є єдиним мінусом таких навушників, оскільки брати їх з собою в поїздки досить незручно.

Попри деяку незручність, яку викликають повнорозмірні навушники, вони не втрачають популярності. Підвищений попит на такі моделі пояснюється більш реалістичним, точним і об'ємним звучанням.

Це основні причини повнорозмірні навушники купити в Києві для таких сфер:

  • робота на телебаченні і радіо,
  • робота ді-джеїв,
  • робота в студії (звукозапис),
  • комп'ютерні ігри.

Оскільки повнорозмірний навушник повністю закриває вушну раковину, створюється повний ефект звукового занурення.

Повнорозмірні навушники розрізняють за типом акустичного оформлення — відкриті, напіввідкриті та закриті. Відкриті практично не ізолюють зовнішні шуми, але дають відчуття реалістичного звуку. У відкритих навушниках на зовнішній стороні амбушурів є отвори, через які звукові хвилі поширюються вільно зовні. Такі навушники мають попит у музикантів і ді-джеїв.

Навушники закритого типу добре ізолюють від зовнішніх шумів. Саме навушники закритого типу дають максимальну концентрацію звуку усередині амбушурів, не випускають звук зовні. Незалежно від рівня гучності звуку, оточуючим ви не будете заважати.

Функція придушення шумів

Якщо ви припускаєте, що будете часто користуватися навушниками в шумному приміщенні, вибирайте моделі з підтримкою цієї опції. Ця характеристика дозволяє слухати музику, дивитися фільми, без шумових фонів.

В сучасних навушниках використовуються дві системи придушення шумів: пасивна та активна. Перший варіант реалізований шляхом щільного прилягання амбушур. Така система, найчастіше, використовується в навушниках закритого типу. В системі активного придушення шумів встановлюються мікрофони, які вловлюють зовнішні звуки. Далі електронний блок нейтралізує фоновий шум, внаслідок генерування акустичних хвиль із протилежними коливаннями.

Основні технічні характеристики

Перед покупкою повнорозмірних навушників потрібно визначитися, де і що ви будете на них слухати.

Один з основних параметрів — діапазон частот. Людське вухо чує частоти в межах 15-20 кГц, тому і діапазон навушників знаходиться в цьому відрізку. Однак, чим більше діаметр амбушурів, тим ширше буде спектр.

Чутливість. Якісні повнорозмірні навушники відрізняються високим рівнем чутливості, оскільки в них встановлюється великий магнітний сердечник. Середнім показником чутливості для навушників є 100 дБ.

Опір (імпеданс) визначає рівень потужності, чим він вищий, тим до більш потужного джерела можна підключати навушники. Якщо вам потрібно використовувати навушники зі студійним обладнанням, вибирайте моделі з показником імпедансу 16-50 Ом.

Замовляйте повнорозмірні навушники з доставкою по Україні в магазині In-Jazz, щоб насолоджуватися улюбленою музикою, працювати з музичними творами з максимальним комфортом. Магазин є офіційним дистриб'ютором компанії Yamaha і JTS, тому в каталозі представлені кращі моделі цього бренду. Також ви можете вибрати повнорозмірні навушники AKG, JBL, SHURE.

Вгору