ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Вокальні мікрофони

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як правильно вибрати вокальний мікрофон?

Щоб ви не розгубилися в різноманітті мікрофонів, пропонуємо короткий огляд найважливіших характеристик. Після докладного вивчення параметрів, на цій сторінці каталогу магазину In-Jazz ви зможете вокальний мікрофон купити в Києві тільки вищої якості.

Основні характеристики вокальних мікрофонів

Вокальний мікрофон повинен відтворювати чіткий, чистий звук без спотворень — це дуже важливо, особливо, якщо ви плануєте записуватися в студії. Також уважно потрібно вибирати вокальний мікрофон для виступів, щоб глядачі могли оцінити всі нюанси вокалу.

Вокальні мікрофони

Одним з найважливіших критеріїв є спрямованість мікрофона, як він сприймає і передає сигнал. Мікрофони можуть бути:

  • односпрямованим,
  • двоспрямованими,
  • всеспрямованими.

Односпрямовані мікрофони вловлюють сигнал з одного напрямку, не сприймають звуки з інших сторін. Такі мікрофони, своєю чергою, класифікують за типом діаграми, що нагадує серце: кардіоїдні, суперкардіоїдні, гіперкардіоїдні.

Перший тип — найпопулярніший. Такі мікрофони відсікають зайві звуки ззаду і по сторонам.

Супер- і гіперкардіоїдні мікрофони відрізняються звуженою зоною охоплення спереду, але розширеною зоною ззаду. Мікрофони цього типу підходять для виступів (оскільки вловлюють соліста і звук оплесків), записи вокалу в домашніх умовах, запису живих виступів.

Двонаправлені (вісімки) — в них сигнал надходить в передній і задній зонах, не уловлюються сигнали з боків. Такі мікрофони відмінно підходять для дуетів, при цьому, вокалісти повинні розташовуватися один напроти одного.

Всеспрямовані (омні-мікрофони) вловлюють звуки навколо. Омні-мікрофони застосовуються на концертах, репетиціях, коли немає можливості озвучувати кожного виконавця окремо. В такому випадку всеспрямований мікрофон розташовується в центрі, а музиканти — навколо. Також омні-мікрофони затребувані для запису шумів на вулиці.

Частотні характеристики

Якщо ви хочете вокальний мікрофон купити в Україні, частотність також необхідно співвідносити з метою використання, цей параметр вказується в герцах.

Мікрофони по частотним характеристикам розрізняють з акцентом (підйомом) на верхніх, середніх і нижніх частотах.

Важливо пам'ятати, що звучання одного голосу на мікрофонах з різною АЧХ буде відрізнятися. Тому підбирати мікрофони важливо з урахуванням специфіки голосу.

У виконавців, вокал яких має яскраво виражені високі частоти, краще вибрати модель з підйомом по нижнім, заваленими верхніми частотами.

Якщо голос у виконавця високий, але не різкий, підійде мікрофон також з завалом по верхах.

Вокалістам з оксамитовим баритоном підходять мікрофони, які добре передають вокал на низьких частотах.

Види вокальних мікрофонів

Найбільш популярні різновиди мікрофонів для запису вокалу:

  • динамічні,
  • конденсаторні,
  • стрічкові.

Динамічні мікрофони використовуються для концертних виступів, а також записи вокалу будинку і в студії. Іноді такий тип мікрофона використовується, щоб отримати в запису вокал, як на виступі.

Переваги динамічних мікрофонів:

  • міцні і надійні, стійко переносять падіння і тряску, спеку, холод;
  • стійкі до перевантаження, голосному звучання;
  • для них не потрібне додаткове харчування;
  • доступна ціна.

Мікрофони для вокалу

Конденсаторні мікрофони використовуються для студійного вокалу. Для якісного запису конденсаторними мікрофонами необхідна хороша звукоізоляція, оскільки вони відрізняються високою чутливістю. Конденсаторні мікрофони можна використовувати і на сцені, разом з динамічними, просто їм потрібна якісна апаратура, а для налаштування — грамотний звукорежисер.

Стрічкові мікрофони також добре підходять для запису вокалу в студії. Тип мікрофонів такого виду цінується за передачу якісного глибокого звуку, але вони є найбільш крихкими і примхливими в плані експлуатації.

Замовити вокальний мікрофон з доставкою по Україні, виробництва відомих брендів, ви можете в магазині In-Jazz.

Вгору