ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Клавішні

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Великий вибір клавішних для початківців музикантів і професіоналів

Саме клавішні інструменти є найдавнішими, принаймні, згадки про них зустрічаються в середньовічних документах. Найпершим клавішним інструментом був орган, з ручками-засувками, які поступово були замінені широкими клавішами. Сучасним музикантам зовсім не обов'язково купувати громіздке піаніно. Щоб втілити в життя свої музичні ідеї, цілком достатньо клавішні купити в Україні, тим більше, великий вибір цих інструментів пропонує інтернет-магазин In-Jazz.

Основні види і відмінності клавішних

Головна перевага клавішних — невеликий розмір, що дозволяє транспортувати інструменти в будь-яке місце. У всіх сучасних моделях клавішних є можливість створити пісню із застосуванням будь-якого інструменту, ось чому синтезатори так популярні в домашніх студіях. Використовуючи один синтезатор, автор композиції може створити і записати трек, в якому є барабани, гітара, струнні, звичайно ж, в електронному звучанні.

Синтезатор є відмінним вибором для маленької дитини, яка хоче навчитися грати на фортепіано. Такому інструменту не потрібно багато місця, а значить, він поміститься навіть в маленькій квартирі.

У магазині In-Jazz на вибір доступні такі види клавішних:

  • синтезатори,
  • цифрові піаніно,
  • піаніно,
  • роялі,
  • дисклавери,
  • аксесуари (стійки, підставки, стільці і банкетки, чохли і багато іншого).

Особливості вибору клавішних

Синтезатор і цифрове піаніно — два абсолютно різних інструменти, які часто плутають між собою. Так, вони мають схожий функціонал, але трохи різний принцип роботи. Якщо коротко, принципова відмінність їх в клавіатурі і кількості октав.

Головне завдання синтезатора — відтворювати звуки різних інструментів, які допомагають записувати різні композиції. Чим вища ціна, тим багатший функціонал і більше звуків може синтезувати такий інструмент.

Найдорожчі клавішні станції можуть замінити цілий оркестр, оскільки вони імітують звуки всіх інструментів. На таких клавішних можна записувати музику в домашніх умовах. Однак, клавіші синтезатора відчуваються як кнопки, оскільки у них немає різниці в ступені чутливості.

Цифрове піаніно дозволяє музикантові відчувати тяжкість натискання клавіш — ноти низької октави натискаються складніше високих. Така особливість особливо важлива для професійних музикантів, оскільки дозволяє використовувати динаміку в грі, оживляти твір.

Цифрові піаніно, в більшості випадків, використовуються професійними музикантами, для запису в студіях, концертних виступів.

Однією з найбільш затребуваних моделей є YAMAHA P-45B, в якій підтримується технологія семплування, що створює реалістичне звучання рояля. В інструменті встановлена молоточкова клавіатура, аналогічна класичним акустичним фортепіано.

Високоякісні піаніно і роялі

Традиційні піаніно також представлені продукцією компанії Yamaha. Інструменти цього бренду є еталоном високої якості і ідеального звучання. В піаніно встановлена клавіатура, в якій кожна клавіша пройшла ретельний контроль і калібрування, відповідно до строгих норм. Завдяки такому балансуванню, клавіатура забезпечує рівномірний тембр на всьому діапазоні.

Чавунна рама V-Pro створюється за технологією вакуумного лиття, завдяки якій досягається підвищена точність і надійність деталей.

У більшості моделей фортепіано встановлюються дерев'яні несучі рейки, але в моделях Yamaha використовуються металеві рейки. Ця особливість значною мірою підвищує довговічність інструменту і забезпечує стабільність регулювання чутливості клавіш.

Роялі представлені брендом Petrof, який випускає інструменти класичного дизайну, з напрочуд багатим і сильним звучанням. Продукція Petrof є класикою серед концертних роялів.

У магазині In-Jazz ви зможете клавішні купити в Києві для різних цілей і напрямів в музиці. Чи потрібен вам недорогий синтезатор або цифрове піаніно, ви легко знайдете тут потрібну модель.

Вгору