ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Електроакустичні гітари

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Де краще електроакустичні гітари купити в Україні?

Електроакустичні гітари займають особливе місце серед великої різноманітності інструментів. Корпус має форму акустичної гітари, але інструмент оснащений звукоснимателями, які передають звук на підсилювачі. Ця особливість дозволяє виступати з акустичними концертами, виконувати композиції в різних стилях, перед великою аудиторією. Магазин In-Jazz пропонує великий вибір електроакустичних гітар, за доступною ціною.

У чому відмінності електроакустичних гітар?

На гітари даного типу встановлюються п'єзоелектричні звукознімачі, які вловлюють коливання струн і перетворять їх в електричні сигнали. Далі тембрблок передає електричний сигнал на гітарний роз'єм. Після цього звук може подаватися на будь-який пристрій, підсилювач або мікшерний пульт. Отже, основне завдання електроакустики — видавати більш гучний звук на далекі відстані, що актуально для виступів на сцені і вулиці.

Звукознімачі можуть бути і магнітними. Від електричних вони відрізняються тільки особливостями звучання різних частот. Такі датчики встановлюються тільки на гітарах з металевими струнами. Перевага таких датчиків, перш за все, в слабкому зворотному зв'язку.

Тембрблок на електроакустиці може бути активним і пасивним. Активний тембрблок працює від елементів живлення: крона на 9 вольт або AA батарейки. Такий тембрблок зручніше, оскільки підключається до динаміків. У багатьох гітарах тембрблок оснащується вбудованим еквалайзером.

Пасивні тембрблоки не оснащуються передпосилювачем, тому вони підключаються тільки до тієї акустиці, в якій підсилювач є.

При виборі електроакустичної гітари варто звертати увагу і на форму корпусу. Гітара може мати виріз біля грифа, оснащуватися вузькими або широкими кріпленнями, мати форму:

  • джамбо,
  • фолк,
  • вестерн,
  • дредноут.

Якщо форма впливає тільки на зручність музиканта, то гриф безпосередньо впливає на якість і характеристики звучання. Перед покупкою інструменту обов'язково перевірте, наскільки рівний гриф. Інтернет-магазин In-Jazz пропонує електроакустичні гітари купити в Києві, представлені тільки якісними моделями.

Вгору