ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

MIDI контролери

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Великий вибір MIDI контролерів для початківців і професійних музикантів

Завдяки сучасним технологіям у музикантів є величезні можливості і перспективи для записування музики, проведення різних експериментів. Зокрема, значно полегшив життя музикантів, звукорежисерів стандарт MIDI — цифровий інтерфейс, який пов'язує музичні інструменти, апаратуру з комп'ютером. Одним з найбільш затребуваних пристроїв музичного світу є MIDI-контролер, візуально схожий на синтезатор, але з розширеною функціональною частиною.

Для чого ж потрібно MIDI контролер купити в Україні?

До речі, MIDI-контролер може мати форму не тільки фортепіано, а й гітари, баяна, ударної установки або навіть флейти. Але більшого поширення набули контролери фортепіанного типу.

Якщо пояснити суть роботи MIDI контролера докладніше — цей пристрій перетворює будь-які фізичні дії, переводячи їх в цифровий формат. Наприклад, поворот ручки, рух фейдера — ці та подібні дії передаються на комп'ютер, семплер або секвенсор. Якщо MIDI контролер підключений до програми для редагування музики, на один з параметрів управління гучністю встановлюється піаніно, то при зміні положення ручки контролера автоматично буде змінюватися рівень гучності даного інструменту.

MIDI контролери дуже затребувані в процесі аранжування або відомості музичних композицій, також використовуються в діджеїнгу. Скажімо, якщо музиканти працюють в Virtual Dj, виконувати маніпуляції мишкою досить незручно, а MIDI клавіатура максимально спрощує цей процес.

Основні причини MIDI контролер купити в Києві?

Головні переваги MIDI-клавіатур, у порівнянні з синтезатором:

  • Вартість — MIDI-клавіатура буде на порядок дешевше, при цьому, такий пристрій дозволяє вирішувати більшість завдань в студії звукозапису.
  • Якість. В MIDI контролерів клавіші є практично єдиною значущою деталлю, на якій зосереджують увагу виробники. Тому навіть дешеві моделі контролерів відрізняються гарною якістю.
  • Універсальність — контролер середньої цінової категорії може використовуватися з будь-якими синтезаторами і студійним обладнанням.
  • Простота використання — підключати комп'ютер до контролера набагато простіше, ніж синтезатор, не потрібно складна настройка.
  • Компактні розміри — MIDI-клавіатура займає менше місця, ніж синтезатор середньої функціональності. Цей пункт особливо актуальний для музикантів, котрі мають житлом великої площі.

З огляду на всі вищевказані переваги, універсальність MIDI контролера, цей пристрій є необхідним для якісної і комфортної роботи зі звуком. Підібрати оптимальний MIDI-контролер, який підходить для ваших цілей, ви зможете в магазині In-Jazz.

Як правильно вибрати MIDI контролер

Основні моменти, на які варто звернути увагу:

  • Кількість клавіш, які вам будуть потрібні: 25, 49, 61.
  • Тип дії клавіатури — напівзважена, зважена або Synth Action.
  • Чи потрібна функція Aftertouch.
  • Кількість фейдеров і регуляторів.
  • Кількість і чутливість барабанних педів.
  • ПО в комплекті, можливість інтеграції ПО і клавіатури.

Різні регулятори, фейдери і кнопки на клавіатурі передають MIDI-дані, значно збільшують контроль над програмним забезпеченням. Регулятори, фейдери дозволяють в режимі реального часу управляти настройками синтезатора, підсилювача.

Кількість клавіш. Залежить від різних факторів: місця в студії, стилю гри, чи потрібна вам портативність. Залежно від відповідей на ці питання ви можете вибрати контролер на 25, 49, 61 або 88 клавіш.

Підібрати MIDI контролер, який би допомагав створювати ідеальні треки, в домашній або професійної студії, вам допоможуть в магазині In-Jazz.

Вгору