ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Аудіо та MIDI інтерфейси

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Великий вибір аудіо і MIDI інтерфейсів за доступною ціною

Сучасні технології відкривають перед музикантами величезні перспективи. Сьогодні, щоб записати музичну композицію, необов'язково їхати в професійну студію. Досить мати вдома базовий інструмент (гітару, клавішні), комп'ютер або ноутбук і аудіоінтерфейс. Під назвою аудіоінтерфейс ми розуміємо пристрій, за допомогою якого налагоджується зв'язок між комп'ютером (стаціонарним або портативним) і музичними інструментами, музичними центрами. Якщо ви тільки починаєте кар'єру музиканта або хочете відкрити міні студію, аудіо та MIDI інтерфейси купити в Києві вам допоможе магазин In-Jazz.

Основні особливості роботи аудіо інтерфейсів

Головна функція цих пристроїв — перетворення цифрових кодів музики за допомогою аналогового перетворювача. Після такого декодування можливо отримати звук найвищої якості.

Друга важлива функція пристрою — передавати звук на комп'ютер (ноутбук), щоб провести подальші маніпуляції, наприклад, під час запису вокальних або інструментальних партій. Аудіо інтерфейс дозволяє регулювати гучність, в залежності від ваших вимог, щоб всі партії в композиції звучали гармонійно.

Вибрати аудіо інтерфейс потрібно, з урахуванням мети використання, але є усереднені характеристики. Найпопулярнішими є пристрої з показниками від 16 біт і 44,1 кГц.

Кількість входів аудіо інтерфейсу залежить від особливостей вашої музичної діяльності. Наприклад, якщо ви будете записувати 1-2 мікрофона, пристрій знадобиться на два входи. Групі з чотирьох учасників краще вибирати аудіо інтерфейс на 4 і більше каналів. Якщо ви плануєте користуватися фейдерами, еквалайзерами, є сенс придивитися мікшер з інтерфейсом USB.

Чому варто MIDI інтерфейси купити в Україні?

Musical Instrument Digital Interface — це мова, якою спілкуються між собою комп'ютери, семплери, інструменти. MIDI інтерфейс допомагає передавати дані для обробки музики в різних програмах, наприклад, Cubase, Sonar. Іншими словами, MIDI це стандарт передачі музичних даних, що включає апаратну і програмну реалізацію.

Різниця між аудіо та MIDI інтерфейсом — в першому варіанті передаються аналогові дані, у другому цифрові набори з одиниць і нулів. Популярність MIDI контролерів пояснюється їх універсальністю, сумісністю з будь-якими комп'ютерами і інструментами.

Великий вибір аудіо інтерфейсів

До уваги покупців магазину In-Jazz пропонуються аудіо інтерфейси від авторитетних брендів:

  • YAMAHA,
  • Steinberg.

Звичайно ж, найбільш затребувана продукція компанії YAMAHA, яка давно вважається еталоном якості в світі музики. Мікшери виробництва цього бренду відрізняються зручністю підключення, великим вибором налагоджень і регулювань.

Інтерфейси Steinberg підходять для професійних і домашніх студій, оскільки в них поєднуються розширені можливості обробки звуку, підтримка різних ефектів. Використання сучасних технологій дає можливість використовувати звукові ефекти без затримок.

Інтерфейси від цих виробників оснащені новими підсилювачами, які вже встигли пройти перевірку часом. Вони легко підключаються, з ними в комплекті завжди йде програмне забезпечення Cubase. Використання цього ПЗ дозволяє інтегрувати всі розширені можливості моніторингу в графічний інтерфейс DAW.

Пристрої легко інтегруються з більшістю програм мастерингу, редакторів, які підтримують сучасні стандарти обробки звуку. Інтерфейси цих компаній мають великий кредит довіри серед професіоналів і початківців музикантів.

Аудіо та MIDI інтерфейси з доставкою по Україні, для початківців і професійних музикантів, вам допоможуть вибрати в магазині In-Jazz.

Вгору