Вічна класика - YAMAHA C-40 (ОГЛЯД)

Компанія "Ямаха" присутній на ринку музичної апаратури та інструментів вже багато років. Точність і якість цієї продукції на кшталт безпомилкової механіці, яку також випускає ця фірма. Педантизм і скрупульозність, характерні для кожного етапу виробництва, принесли бренду високу популярність у багатьох країнах по всьому світу.

Популярність бренду Одна з найбільш популярних сфер цієї компанії - класичні гітари. Традиції їх виготовлення незмінні з самого початку виробництва. Гітари фірми "Ямаха" вже протягом багатьох десятиліть славлять ім'я бренду по всьому світу. Компанія випускає широку лінійку класичних інструментів, і одна з таких моделей - Yamaha C40.

Клас «C», до якого належить ця гітара, відрізняється тим, що поєднує в собі демократичну ціну і професійне звучання. Гітари класу «C» Серія створювалася для того, щоб гітара стала доступна практично кожному, і треба сказати, компанія виконала цю обіцянку. Одне з основних відмінностей інструментів цього класу - переважання машинного виготовлення моделей. Однак на всіх етапах виробництва майстер стежить за контролем якості кожного зразка. Таким способом сьогодні виготовляється більшість моделей.

Основні відмінності гітар класу «C»: Система розпірок створена для створення максимальної точності тони і балансу звучання. Такі моделі не особливо чутливі, тому і використовуються в якості учнівських. Для порівняння, системи розпірок інших класів Yamaha створені для додання загальної чутливості або яскравості або верхніх, або нижніх нот. Шар деревини, використаний в моделях цього класу, трохи тонше, як і шар лаку. Це ніяк не впливає на якість звуку, а всього лише робить корпус гітари легше і надає природність звучання. В процесі виготовлення гітари фірми Yamaha проходять високий контроль, кілька моделей вилучаються з партії для тестів. Якщо у одного примірника виявляється дефект, проводиться перевірка всієї лінійки. Такий контроль гарантує ідеальне звучання.

Класична гітара "Ямаха С40" - це інструмент для музиканта будь-якого рівня: від новачка до професіонала. Багато фахівців відзначають, що її звучання нітрохи не поступається інструментам преміум-класу. Технічні характеристики: Струни у Yamaha C40 з нейлону, що особливо порадує новачків в сфері музики. Як у верхньому, так і в нижньому регістрах інструмент звучить відмінно. Верх гітари виконаний з ялини. Матеріал проходить кілька стадій, перш ніж потрапити на корпус інструмента: відбір, обробка, сушка та ін. Ще одна перевага цього матеріалу - висока стійкість до вологи, що не може не радувати. Корпус виготовлений з махагона (порода червоних деревин). За рахунок застосування у виробництві таких матеріалів значно збільшуються акустичні можливості інструменту. Ширина грифа (52 мм) забезпечить правильну постановку пальців. Виготовлений він з натуральних порід червоного дерева, які надають йому легкість і приємну текстуру. Цей матеріал з часом лише Відполіруйте, а не зноситься.

https://gitarmonstr.ru/wp-content/uploads/2016/03/gitarist_classika.jpg

Всі види деревини, використані у виробництві інструменту, родом з Індонезії, де і виготовлений він сам. Класична гітара "Ямаха С40" має класичні розмірні параметри (мензура - 650 мм). Колки виготовлені із застосуванням традиційного хромованого напилення. Форми також виконані за всіма канонами класичних моделей, глибина корпусу складає 94-100 мм. Зовнішній вигляд інструменту відрізняється гармонійністю і відсутністю будь-яких надмірностей. В обробці застосований метод глянцевания без барвника або тонуючого пігменту, захисну функцію виконує добротний шар золотистого лаку.

Класична гітара Yamaha C-40 гарна ще й тим, що за рахунок свого звукового діапазону дозволяє виконувати твори будь-якого жанру. Це дало інструменту особливу популярність. Існує два варіанти виконання гітари - з матовим, глянсовим натуральним і глянсовим чорним покриттям. Різниця у них не тільки в зовнішньому вигляді, але і в звучанні. Перша звучить традиційно, інші - глибше. Вибір залежить лише від смаку і стилю виконавця.

Переваги Одне з основних переваг моделі Yamaha C40 - це низька ціна. Більшість гітар інших марок за подібною ціною не володіє тим же якістю. Справа в тому, що виробники недорогих моделей використовують дешеві породи деревини або синтетичні замінники. Особливо часто такі технології застосовуються у виготовленні грифа і його підкладки, що негативно позначається на якості звуку і довговічності інструменту. А при виготовленні "Ямахи" застосовують виключно натуральні матеріали, що зберігає традиційне акустичне звучання. Саме тому найкращим варіантом для навчання стане гітара "Ямаха".

Відгуки професіоналів говорять про те, що кращого інструменту для новачка бути не може. Недоліки Модель поєднує в собі високу ергономічність, красу і якість. Гітара Yamaha C40 відмінно підійде для навчання, студійних записів або гри в колі друзів.

http://alloverguitar.ru/wp-content/uploads/2011/05/untitled6.bmp

Гітара Yamaha C 40 навіть має свого «брата-близнюка». Вони відрізняються лише кольором. Yamaha C 40 BL має всі властивості, властивими базової моделі, однак вона чорного забарвлення. Така гітара випускається обмеженим тиражем, через що і коштує в 1,5-2 рази більше, ніж C40. Ціна цієї моделі зумовлена ​​ще й трохи більш високою якістю в порівнянні з базовою. Крім того, її можна назвати ексклюзивом серед своєї цінової категорії. А її рідкісний для класичних гітар колір надає їй особливий брутальний вигляд. Ще один побратим даної моделі - "Ямаха CS40", вона відрізняється меншим розміром. Такий інструмент буде найкращим вибором для самих маленьких музикантів. Ну і сама схожа на "Ямаху C40" гітара - це модель C40 M (матова). Вона відрізняється традиційним звучанням і відсутністю глянсової поверхні.

https://http2.mlstatic.com/guitarra-clasica-yamaha-c40-bl-negra-acustica-en-madera-D_NQ_NP_668113-MCO25815118533_072017-F.jpg

Класична гітара "Ямаха C40" є вигідним придбанням для новачків. Вона дозволяє розкрити всю красу звучання якісних струн і в той же час є бюджетним варіантом.