Всього один день! Зараз або ніколи!

Знижки до 30% 

Умови

Термін дії акції 27 листопада 2020 року.

Акційна знижка не підсумовується з іншими знижками, чинними на момент покупки та зі знижками за дисконтною програмою. У разі, якщо акційна знижка перевищує вже встановлену знижку на товар, враховується більша.

Акційна знижка діє за умови наявності відповідного товару, що пропонується покупцеві на момент дії акції та відповідно її умовам.

Акція діє тільки в «Мережі музичних магазинів «Ін-Джаз»», що розташований за адресою: м. Київ, бульв. Дружби Народів, 1. А також на офіційному сайті injazz.ua

Особливості

  • Акція діє лише один день 27.11.2020
  • На період акції на бренд Yamaha діє знижка 15%
  • Знижка на інші бренди - 20%. Якщо акційна знижка перевищує вже встановлену знижку на товар, враховується більша.
  • Замовлення, які були зроблені на сайті після закінчення робочого часу інтернет-магазину або не були підтверджені менеджером, будуть опрацьовані наступного дня.

 

Для того, щоб скористатися знижкою треба:

  • сформувати замовлення по телефону
  • зробити замовлення безпосередньо в торгівельному залі магазину
  • Оформити замовлення на сайті.

 

Умови повернення

У разі повернення Акційного товару відповідно до законодавства України відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», відповідний товар із акційного фонду, який вказан в чеку, повинен бути повернутий разом з Акційним товаром у стані, зазначеному в ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» або компенсованим клієнтом у розмірі повної його вартості. У разі відмови клієнта в компенсації вартості товару з Акційного фонду та / або його неналежної якості Продавець має право відмовити в поверненні основного товару до виконання клієнтом умов даної акції