Цифрове піаніно Yamaha CLP-645 - це чудовий потужний звук, чуйна дерев'яна клавіатура і чутлива педальная система, що забезпечують безпрецедентну універсальність для піаністів всіх рівнів. Оновлена ​​"клавінова" отримала кілька конструктивних і функціональних поліпшень, які заслуговують на особливу увагу. Саме про них ми детально розповімо в цьому огляді.

КЛАВИАТУРА

Дана модель оснащена, без перебільшення, одним з кращих клавіатурним модулем на ринку цифрових піаніно Natural Wood X, який, як і в випадку з справжніми роялями, виготовлений зі справжньої ялинової деревини, висушеної спеціальним чином.

Для таких клавіш вибирається тільки найкраща деревина, в результаті чого вони дуже стійкі до різних деформацій. Механіка клавіатури заснована не тих же молоточкових і безпружинних механізмах, які застосовуються в акустичних інструментах, що в поєднанні з трехсенсорной системою датчиків дозволяє їм надзвичайно точно реагувати на кожне натискання. Це особливо важливо при виконанні плавних переходів і швидких трелей.

Синтетичне покриття клавіш за текстурою імітує слонову кістку і чорне дерево, що створює приємні тактильні відчуття і забезпечує поглинання зайвої вологи при тривалих сеансах гри. При необхідності, кожен виконавець може налаштувати динамічний відгук під свої потреби, вибравши оптимальний для себе рівень чутливості клавіш.

ЗВУЧАННЯ

У цифровому піаніно Yamaha CLP-645 втілені найпередовіші технології в області звукового моделювання. Насичене всілякими нюансами звучання інструменту базується на оновлених семплах концертних роялів Yamaha CFX і Bösendorfer Imperial. Запатентований алгоритм Virtual Resonance Modeling (VRM) відтворює багатий тональними відтінками резонанс деки і Аліквотні резонанс у верхніх октавах, що надає звучанню справжню автентичність.

Акустичний оптимізатор істотно покращує загальний баланс звуку, за рахунок придушення непотрібних частот, що виникають всередині самого кабінету. Розробники подбали навіть про любителів тихих репетицій, оснастивши піаніно функцією стереофонічною оптимізації, що забезпечує надзвичайно реалістичне і збалансоване звучання при підключенні навушників.

Всього Yamaha CLP-645 пропонує 36 різних тембрів, серед яких крім класичних фортепіанних голосів є струнні та духові інструменти. Також тут передбачена досить потужна секція цифрових ефектів, що дозволяє експериментувати зі звучанням. Поліфонія у новинки максимально можлива на сьогоднішній день - 256 нот, тому щасливому володареві Yamaha CLP-645 не доведеться переживати з приводу того, чи впорається інструмент з його віртуозними пасажами.

ІНТЕРФЕЙС, УПРАВЛІННЯ, ОПЦІ

Дане цифрове піаніно має потужний набір функцій, який значно розширює можливості його застосування і відкриває перед виконавцем нові горизонти для творчості.

Yamaha CLP-645 підтримує відтворення бездротового потокового аудіо через Bluetooth, що дає можливість програвати будь-які композиції зі смартфона або планшета. Така опція, безсумнівно, припаде до душі як початківцям, так і досвідченим музикантам. Піаніно оснащений вбудованим USB-рекордером для запису власного виконання на зовнішні носії інформації. Також можна зберігати до 16 аудіо доріжок безпосередньо в пам'ять інструменту, включаючи партії з різними тембрами.

В інструменті є навчальні уроки і демо композиції, за допомогою яких можна достатньо ефективно навчатися грі самостійно. Ну а для тих, хто краще засвоює новий матеріал під чуйним наглядом викладача, в Yamaha CLP-645 передбачений режим гри дуетом.

Не секрет, що звучання в кафедральному соборі, наприклад, відрізняється від звучання в класичному концертному залі. Японські розробники подбали про це і реалізували функцію Piano Room. Тепер всього лише одним натисненням, вибравши бажане приміщення (або налаштувавши вручну такі параметри, як тип інструменту, простір, ступінь відкриття кришки деки і ін). ви ніби «переноситесь» в обрану Вами обстановку.

Завдяки наявності всіх необхідних комутаційних роз'ємів, дана модель легко інтегрується з будь-яким концертним і студійним обладнанням, що в умовах сучасної музичної індустрії є дуже важливим аспектом. Наприклад, через лінійний стерео вихід можна підключити піаніно до пульта мікшера або активної акустичної системи, або ж, використовуючи вхідний роз'єм Aux, подати на інструмент будь-який зовнішній джерело сигналу.

Незважаючи на все різноманіття можливостей, Yamaha CLP-645 має дуже просте і зручне управління. А при підключенні до інструменту мобільних iOS пристроїв користувач може взаємодіяти з усіма функціями піаніно через інтерфейс фірмових мобільних додатків, які абсолютно безкоштовно доступні для скачування на офіційному сайті компанії Yamaha.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Строгий і елегантний дизайн кабінету виглядає дуже солідно. Піаніно обладнано розсувний кришкою клавіатури і широкої підставкою для нот. Виробник пропонує відразу шість колірних варіантів корпусу - чорний, білий, темно-коричневий, слонова кістка, темний горіх, і чорний лак, що дає можливість підібрати оптимальний колір під будь-який інтер'єр.

ВИСНОВОК

Інструмент для тих, хто високо цінує якісне звучання і автентичні відчуття - саме так можна коротко охарактеризувати цифрове піаніно Yamaha CLP-645. Ця модель здатна вирішувати будь-які поставлені завдання, будь то навчання або повсякденна практика, концертні виступи або студійний звукозапис. Настільки висока вартість інструменту цілком виправдана, адже на додаток до прекрасного звучання і чуйним клавішах ви отримуєте цілий набір професійних можливостей, які обов'язково вам знадобляться.