ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Пасивні

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

У яких випадках краще пасивні акустичні системи купити в Україні?

Підбір акустичних систем, для домашнього або професійного застосування, досить складний і трудомісткий. Основним критерієм підбору колонок є тип: активні або пасивні. До другої категорії відноситься акустика, в корпусі якої є тільки динамік і кросовер. Підсилювач підключається у вигляді окремого блоку. Пасивні акустичні системи в асортименті пропонує найбільший музичний магазин In-Jazz.

Відмінні риси акустики пасивного типу

Радити купувати пасивні акустичні системи можна користувачам, які прагнуть створити звук з ідеальними параметрами. Оскільки в активних акустичних системах є встановлені пресети, які можна редагувати мінімально, там менше простору для втілення особистих переваг. Пасивна акустика дозволяє підстроювати звучання, яке буде ідеальним для ваших вух.

Пасивні акустичні системи

Важливо! У корпусі пасивної акустики немає підсилювача. Тому його слід вибирати таким чином, щоб сумарна потужність всіх колонок відповідала потужності підсилювача. В іншому випадку обладнання може просто згоріти, якщо на колонки буде надходити сигнал занадто великої потужності. Якщо ж підсилювач буде занадто слабким, звук буде недостатньо сильним і глибоким.

При підключенні колонок обов'язково потрібно дотримуватися фази (біля контактів є маркування «знаками« + »і« - ».

Розглянемо більш докладно причини пасивні акустичні системи купити в Києві:

  • Можливість підібрати і налаштувати обладнання особисто під ваші потреби.
  • Стійкість динаміків до атмосферних явищ — оскільки всередині немає підсилювача, такі колонки несприйнятливі до вологості, захищати потрібно тільки підсилювальний блок.
  • Ви отримуєте звук хорошої якості, навіть якщо підключаєте програвач низьку продуктивність.
  • Не потрібно підводити кабелю живлення до кожної колонці, харчування підводиться тільки до підсилювача.
  • Простота ремонту і апгрейду — в разі підвищення потужності потрібно підібрати тільки новий підсилювач.
  • При поломці підсилювача не буде потрібно розбирати систему, потрібно просто замінити підсилювальний блок.

Важливо враховувати: якщо використовуються складні системи посилення, необхідне підключення додаткового обладнання: кросовера, еквалайзера і лімітера.

На які критерії звертати увагу при виборі?

Основна технічна характеристика будь-якої акустики — потужність. Тут все досить просто: 10 Вт на один квадратний метр або людини.

При підборі апаратури для проведення заходів розрахунки проводяться по іншим формулами. Наприклад, ви будете проводити семінар або лекцію, тоді буде потрібно акустика сумарною потужністю 400-600 Вт RMS.

При проведенні заходів на відкритому повітрі (дискотеки, концерти), пасивні системи, найчастіше, об'єднують в лінійні масиви. Також необхідно використання сабвуферів, моніторів і інструментальних підсилювачів. Вищевказана формула розрахунку потужності працює і тут, наприклад: на концерті буде імовірно 100 осіб. Тоді апаратура повинна бути не менше 10000 Вт.

Пасивна акустика

Популярні моделі пасивної акустики

У магазині In-Jazz представлені найбільш затребувані сателіти пасивного типу, серед яких лідирує, звичайно ж, компанія YAMAHA.

Однією з кращих є CBR10, що відтворює чіткий і точний звук на будь-якому рівні гучності. Це можливо внаслідок низькочастотного динаміка з високим опором, компресійного вуфера. Важливою функцією є схема захисту від перевантаження, яка не дозволяє перевищувати допустимий рівень вхідного сигналу.

Модель YAMAHA CBR12 відмінно підходить для передачі музики і мови в публічних місцях. Система оснащена динаміками і широкодисперсним рупором, які забезпечують відтворення звуку в кожній точці кімнати.

Замовляйте ці або інші, не менш якісні, пасивні акустичні системи з доставкою по Україні, в магазині In-Jazz.

Вгору