Кількість
|
Вартість
|
||
|
Причини електронні струнно-смичкові інструменти купити в Україні?
Електронні гаджети активно заповнюють більшість сфер нашого життя, музика не є винятком. Електроскрипки та електроконтрабаси виникли у музичному світі досить давно, але активний попит на них з'явився порівняно недавно. Якщо ви зацікавлені у вивченні цих незвичайних інструментів, магазин In-Jazz пропонує великий вибір електроскрипок та електроконтрабасів.
Переваги електронних струнних інструментів
Основною відмінністю від акустичної скрипки чи контрабасу є звукознімач, який можна підключати до підсилювача. Принцип роботи схожий на звичайну електрогітару, тому перед музикантом відкриваються великі можливості обробки звуку. Можна накладати різні ефекти, змінювати звучання.
Звичайно ж, електроскрипка відрізняється візуально: її корпус компактніший, тут немає звичної деки та обіцянок. Від традиційної скрипки тут залишилися гриф, колкова коробка, підборіддя, боковинки виконані в обтічній формі.
Отже, основні переваги електронних струнних:
- зручність запису та подальшої обробки звуку;
- можливість накладання різних ефектів (дисторшн, овердрайв, фуз), що дозволяє використовувати інструмент у стилях рок, метал;
- невелика вага та розміри;
- зручність роботи на концертах.
Першою популяризувала електроскрипку Ванеса Мей, трохи пізніше відомою стала скрипалька Ліндсі Стірлінг. Електроскрипку успішно використовували музиканти фолк-метал гурту Korpiklaani. Колись популярний колектив Apocalyptica виконував музику на електричних віолончелях.
Ви можете бути впевнені, що граючи на електроскрипці, отримаєте не лише задоволення від процесу, а й багато уваги з боку оточуючих. Оскільки техніка гри на електроскрипці нічим не відрізняється від звичайної, її можна вибрати як перший інструмент. Її важлива перевага полягає в тому, що до інструменту можна під'єднати навушники та репетирувати вдома. Так ви не нервуватимете домочадців чи сусідів.
Акустична (розміру 4/4) та електроскрипка мають однакові розміри та мензуру, відрізняються лише звукопередачею та можливістю використовувати додаткові ефекти. Тому після електроскрипки ви легко зможете перейти на акустичний інструмент.
Також електронні струнно-смичкові інструменти купити у Києві варто музикантам, які виступають у складі гурту. Звук звичайної скрипки в оточенні барабанів, електрогітар, які передають звук на підсилювачі, просто загубиться. Електроскрипка гармонійно доповнюватиме або солюватиме в деяких партіях. Одними з кращих є електроскрипки компанії YAMAHA, які представлені в асортименті в магазині In-Jazz.
Потужний та легкий електроконтрабас
Грати на традиційному контрабасі може виявитися досить складним процесом, враховуючи його розміри та вагу. Тому електроконтрабас буде чудовою альтернативою, адже він має компактний корпус, без дек та обіцянок, при цьому гриф та струни нічим не відрізняються від акустичної версії. Звук електроконтрабасу також схожий на звучання класичного інструменту, але завдяки підсилювачу має більшу гучність. Як і з електроскрипкою, звук електроконтрабасу простіше записувати та обробляти.
Відрізняються електроконтрабаси довжиною мензури, яка може бути різних розмірів, у діапазоні 76-106 см. Вчитися краще на інструменті з короткою мензурою. Техніка гри на електроконтрабас аналогічна до акустичного інструменту, тому починати ви можете саме з електронної версії.
Замовити електронні струнно-смичкові інструменти з доставкою по Україні ви завжди можете у магазині In-Jazz. Тут вам допоможуть вибрати електроскрипку або електроконтрабас, на яких легко вчитися та вдосконалювати майстерність. Інструменти представлені в різних цінових категоріях, щоб ви могли вибрати оптимальний варіант.