Кількість
|
Вартість
|
||
|
Студійний монітор GENELEC 8040 представляє велике оновлення моделі 8040A з функцією
ISS управління живленням. Маючи продуктивність, порівнянну з більшими системами, але в
компактному корпусі, з подвійним посиленням Genelec 8040BPM ідеально підходить для використання
у багатьох ситуаціях, коли необхідний широкий частотний діапазон, а простір обмежений.
Двохсмуговий, 6,5 "студійний монітор забезпечує точне відтворення вихідного матеріалу.
Його литий алюмінієвий корпус має округлу форму, яка зводить до мінімуму можливі
спотворення. Металевий купол твіттра оточений волноводом плавної форми, що забезпечує
рівномірне поширення звуку.
GENELEC 8040 прекрасно підходить як для роботи вдома, так і для використання в
професійній студії. Він має велику потужність, надійною конструкцією, чудовою
передачею звуку і легкістю монтажу. Все що потрібно від монітора студійного рівня
надається в моделі 8040BPM. Ви не в якому разі не пошкодуєте, якщо зупините свій вибір
на цьому пристрої.
GENELEC 8030C - двосмуговий студійний монітор.
Якщо ви віддаєте перевагу компактному формату моделей 8010 і 8020, але потрібно трохи більше басу і рівня звукового тиску, то правильне рішення 8030C.
Модель є в свою чергу бестселером і ідеально підходить для роботи в стиснутих апаратних. 8030C пропонує точну реалізацію частотних смуг та приголомшливу деталізацію, навіть при використанні середніх студій. Фірмова конструкція корпусу зі згладженими кутами, дають 8030C еталонні характеристики як по осі прослуховування, так і за її межами, а перемикачі корекції на задній панелі дозволяють оптимізувати монітор для індивідуальної акустики приміщення.
Технологія активного кросовера
Активний кросовер Genelec працює навіть за низьких рівнів сигналу.
Активні електронні кросовери дозволяють поділити сигнал на смуги частот. Таким чином, можна окремо направляти на роздільні підсилювачі потужності, які потім підключаються до конкретних перетворювачів з конкретною смугою частот.
Аналогові активні кросоверні фільтри Genelec містять електронні компоненти, що працюють на низьких рівнях сигналу. На відміну від пасивних кросоверів, які працюють при високих рівнях сигналу на виходах підсилювача, активна схема не вимагає обробляти великі струми, і в деяких випадках висока напруга.
Активний кросовер пропонує безліч переваг серед яких:
- Частотна характеристика стає незалежною від будь-яких динамічних змін характеристик електричного сигналу чи рівня випромінювачів.
- Гнучкі можливості та точність налаштування вихідної смуги частот для моніторів, що конкретно використовуються.
- Кожен випромінювач має свою власну обробку сигналу та підсилювач потужності. Це зменшує інтермодуляційні спотворення та проблеми пов'язані з перевантаженнями.
- Здатність компенсувати розсинхронізацію коливання між випромінювачами.
- Можливість компенсації аномалій у частотній та фазовій характеристиках, пов'язаних з особливістю випромінювачів у межах смуги пропускання.
- Лінійна частотна характеристика є результатом комбінованого режиму відгуку кросовера.
Технологія компенсації акустики приміщення
Всі акустичні системи Genelec мають регулювання параметрів під конкретне приміщення, щоб компенсувати вплив відбиття та отримати необхідну частотну характеристику в точці прослуховування.
Аналогові акустичні системи Genelec забезпечують універсальне керування параметрами для приміщень. Вони включають (залежно від моделі):
- Bass Roll-Off and Bass
- Tilt Treble Tilt and Treble Roll-Off
- Bass Level
- Midrange Level
- Treble Level
- Desktop Control
На низьких частотах передбачено 2 основні елементи управління. Регулятор Bass Tilt, який діє як сходовий фільтр разом із регулятором параметра Bass Roll-off, тим самим дозволяючи оптимізувати низьку-і інфра-частотну характеристику систем у різних конфігураціях. У великих системах передбачені регулятори рівня низьких, середніх та високих частот. Ці елементи керування дозволяють оптимізувати баланс між різними смугами пропускання.
Система інтелектуального розпізнавання сигналу (ISS™)
Технологію Genelec Intelligent Signal-Sensing, розроблену з урахуванням директив Європейського союзу в галузі ErP, було вперше введено на початку 2013 року.
Схема інтелектуального розпізнавання сигналів ISS™ відстежує вхідний сигнал на монітори та визначає, чи він використовується в даний момент. Якщо ISS не виявляє звуку на вході протягом певного періоду часу, вона переводить гучномовець у режим сну з низьким енергоспоживанням. Гучномовець споживає менше 0.5 Вт. А при виявленні вхідного сигналу гучномовець одразу вмикається.
Перемикач режиму роботи ISS Disable розташований на задній панелі. Якщо мережевий вимикач гучномовця встановлено у положення «ON», функція автоматичного запуску ISS™ (увімкнення/вимкнення режиму економії енергоспоживання) динаміка активна. Функцію ISS™ можна і вимкнути, встановивши перемикач ISS Disable в положення ON.
Характеристики:
- Частотний діапазон: 41 Гц - 25 кГц (-6 дБ)
- Точність АЧХ: ± 2 дБ (48 Гц - 20 кГц)
- Вихідна потужність: 180 Вт (НЧ - 90 ВТ, ВЧ - 90 Вт)
- Максимальний рівень звукового тиску: 105 дБ
- Розмір динаміків: НЧ - 6.5 '', ВЧ - 3/4 ''
- Входи: балансний XLR
- Габарити: 365 x 237 x 223 мм
- Доступні кольори: темно сірий, білий
- Вага: 9.4 кг