Кількість
|
Вартість
|
||
|
Де краще ударну установку купити в Україні
Ударна секція має величезне значення для будь-якої композиції, адже саме вона тримає весь ритм, навколо якого будується музичний малюнок. Мелодійні й рівні, переривчасті і рвані ритми формують мелодію будь-якого твору. Тому талановиті барабанщики так високо цінуються в будь-якому стилі. Щоб навчитися добре грати на барабанах, тримати рівний або ламаний ритм, важливо правильно підібрати інструменти. Інтернет-магазин In-Jazz пропонує великий вибір барабанних установок, для початківців і досвідчених музикантів.
Основні компоненти ударних
У стандартну комплектацію ударних входять:
- тарілки (креш, райд, хай-хет),
- підлоговий том,
- том-том,
- басовий барабан,
- малий барабан.
Тарілки виконують важливі функції у звучанні ритму будь-якої композиції. Важливо: більшість ударних не комплектується тарілками, оскільки для їх вибору потрібно знати, в якому стилі ви будете грати.
Види тарілок
Існує багато різновидів тарілок, які дають різне звучання: райд, креш, хай-хет, сплеш, чайна.
Тарілки створюються з міцного сплаву металу, відливаються вручну. Далі вони нагріваються, обробляються на прокатному верстаті, виковуються і обточуються. В результаті складного виробничого процесу тарілки виходять з повним, складним звучанням, який покращується з кожним роком.
Для виробництва листових тарілок використовуються листи металу, однакової товщини. Зазвичай такі тарілки мають однаковий звук, в рамках однієї серії. Це важлива відмінність від литих тарілок, оскільки кожна має свій яскравий характер.
Звучання тарілки, багато в чому, залежить від сплаву, з якого вони виготовлені. Найякісніші моделі створюються з бронзи з невеликим додаванням олова (В20). Тарілки з куванням бронзи (В8) візуально відрізняються червонуватим відтінком, більш ясним і яскравим звучанням, тоді як тарілки В20 дають тепліший і м'який звук.
Латунь використовується для виробництва тарілок початкового рівня. Такий сплав дешевший, простіший у виробництві.
Важливим критерієм вибору тарілок є вага — чим вона більша, тим голосніше звук. Тут все просто, якщо ви хочете грати в стилях павер, хеві метал, рок варто вибирати важкі тарілки. Їх же варто вибирати для виступів на великій сцені. У трендах останніх років — тонкі тарілки зі швидким відгуком та загасанням звуку. Якщо ви виступаєте в маленьких залах, граєте в джаз-бенді, тоді тонкі тарілки — ваш вибір.
Якщо ви не знаєте, яку саме ударну установку купити в Києві, консультанти магазину In-Jazz обов'язково допоможуть визначитися з вибором.
Різновиди барабанів
Робочий барабан — циліндр із металу, пластику або дерева, затягнутий з двох сторін шкірою. Найчастіше виробники ставлять на дешеві моделі не шкіру, а полімерний матеріал, простіше кажучи, пластик.
Робочі барабани часто виготовляються з дерева або металу. Якщо вам потрібен м'який і теплий звук, краще вибрати барабан з дерева.
Бас-бочка зазвичай ставиться на підлозі, на боці. Ритм на такому барабані відбивають за допомогою ножної педалі. Удари по бас-бочці — це основа ритмічної композиції, її пульс.
Том-том — довгий барабан, діаметр якого може досягати 18 дюймів. Великий том-том ставиться на підлогу, інші кріпляться на рамі. На том-томі створюються ритмічні фігури, які заповнюють порожнечі в композиції і створюють переходи.
Великий вибір інструментів для перкусії
Ритмічна основа пісень може створюватися не тільки на ударних установках, а й на інших видах барабанів: конго, вібрафон, дарбука. Ці інструменти, а також великий вибір паличок представлений в інтернет-магазині In-Jazz.
Конго — це високий і вузький барабан, родом якого є Куба. Спочатку цей інструмент використовувався в релігійних композиціях, пізніше, завдяки популяризації кубинської музики, почав активно використовуватися в ньюйоркському джазі. Конго використовують в джазі, фанку, ритм-енд-блюз.
Якщо вам потрібні ударні музичні інструменти з доставкою по Україні, їх ви легко знайдете в інтернет-магазині In-Jazz.