Кількість
|
Вартість
|
||
|
Де вигідніше скрипку купити в Україні?
Скрипка є королевою всіх струнно-смичкових інструментів, мабуть, через компактні розміри. Скрипку легко возити з собою на репетиції, концерти, грати на ній також зручніше, у порівнянні з віолончеллю або контрабасом. Звичайно ж, скрипка є досить складним в освоєнні інструментом. Але при правильній постановці рук і підборі моделі, ви будете винагороджені чудовим звучанням. Допоможе в підборі акустичної або електронної скрипки магазин In-Jazz.
Особливості вибору акустичної скрипки
Ключовим фактором при виборі скрипки є її розмір, що відповідає віку музиканта.
Основні розміри скрипок:
- класична для дорослих — 4/4;
- зменшена версія для дорослих — 7/8,
- для дітей до 5 років — від 1/8 до 1/32;
- для дітей від 5 до 10 років — 1/2, ¼;
- від 10 до 12 років — 1/2, ¾.
Попри чітку класифікацію за розмірами, не можна прив'язуватися тільки до цих параметрів. Перед покупкою важливо підібрати розмір, який буде точно підходити. Для цього потрібно вільно відвести ліву руку в сторону, виміряти довжину від плеча до середини долоні. Отримана цифра і буде розміром інструменту.
Якісні скрипки для початківців виробляє компанія Stagg. Для досвідченіших музикантів варто вибрати скрипку YAMAHA. Однією з кращих є повнорозмірна скрипка V5SA 4/4, ручної роботи. Корпус виготовлений з якісної деревини ялини і клена, гриф з клена з накладкою чорного дерева. Ця скрипка буде оптимальним вибором для музикантів різного рівня майстерності.
Переваги електроскрипки
Все більший інтерес у музикантів викликають електронні скрипки і віолончелі, адже з їх допомогою можна створювати незвичайні мелодії. Особливо яскраво звучить партія електроскрипки в важких жанрах музики.
У електроскрипки звук знімається з допомогою пьезодатчика, який кріпиться під бридж. Оскільки акустичні коливання знімаються зі струн, а не корпусу, більшість електроскріпок в принципі не мають корпусу. У магазині In-Jazz ви можете вибрати не тільки електроскрипки, але і електроконтрабас.
Звук з таких інструментів можна обробляти процесорами, застосовувати акустичні ефекти (реверб і ділей), а також більш екстремальні (дісторшн, овердрайв, фузз). Звучання електронних струнних, оброблене таким чином, відмінно вписується в жанри рок, метал, а також кантрі, джаз.
Музиканти, які вже добре володіють інструментом, можуть електро скрипку купити в Києві. Великий асортимент в різних цінових категоріях дозволить зробити вірний вибір.
Коли варто вибрати електроскрипку?
Музика, яку ви граєте на електроскрипці, стає більш різноманітною і сучасною, оскільки її можна обробляти, накладати різні ефекти. Електронні інструменти значно підвищують зручність запису звуку, оскільки скрипку чи віолончель легко підключити до комп'ютера або комбопідсилювач.
Електроскрипка відкриває перед музикантом відмінні темброві можливості, не обмежені майстерністю скрипаля. Електроскрипки добре чутно навіть в оточенні барабанів, електро і бас-гітари, її звучання не губиться, а гармонійно доповнює партії інших інструментів.
Однією з найбільш популярних моделей електроскріпок є YAMAHA YEV104 NT, дизайн якої вражає простотою і лаконічністю. На оформлення скрипки дизайнерів надихнула стрічка Мебіуса. В результаті інструмент вийшов не тільки дуже красивим, але і ергономічним.
Хоча інструмент має оригінальне оформлення, розміри моделі аналогічні звичайним акустичним скрипкам. Корпус виготовлений з якісного, добірного дерева, яке забезпечує ідеальне звучання.
Замовити якісні, акустичні і електронні, скрипки з доставкою по Україні легко в магазині In-Jazz. Тут ви знайдете бюджетні моделі для початківців, скрипки, віолончелі і контрабас для просунутих музикантів. Якщо у вас виникають труднощі з вибором, співробітники магазину обов'язково вам допоможуть визначитися.