Кількість
|
Вартість
|
||
|
Де найвигідніше струнно-смичкові інструменти купити в Україні?
Струнні інструменти кілька століть залишалися фаворитами музичних салонів. Більшість композицій створювалися для скрипок, віолончелей і контрабасів, трохи менше партій виконувалися на клавірі, роялі. Якщо ваша дитина або ви давно хотіли освоїти скрипку чи інші струнно-смичкові інструменти, великий їх вибір пропонує магазин In-Jazz.
У каталозі магазина ви можете вибрати:
Історія виникнення струнно-смичкових інструментів
Перший струнний інструмент з'явився за допомогою лука — коли мисливець натягував його тятиву, то почув характерний звук. Якщо на цибулю натягнути кілька таких шнурів і спробувати грати на них? Виходить нехитра мелодія. До речі, на сучасних скрипках грають не тільки смичком, а й щипковою технікою — піцикато.
Першими струнними інструментами були ліра та арфа, грали на них тільки щипковою технікою. Далі древніх музикантів відвідала ідея придумати смичок і водити ним по струнах — так з'явилися перші старовинні віоли. У 16 столітті на світ з'явилася скрипка, завдяки відомим майстрам Ніколо Аматі, Джузеппе Гварнері і Антоніо Страдіварі.
Поступово сімейство струнно-смичкових інструментів поповнили: альт, віолончель, контрабас.
Скрипка донині залишається королевою оркестру, оскільки відтворює сильний і яскравий звук. В руках умілого скрипаля інструмент здатний видавати неймовірно красиві звуки.
Альт — один із найстаріших інструментів, котрий був створений у кінці п'ятнадцятого століття. Звучання альта здатне підкорити слухача з перших звуків, густе і оксамитове. Візуально альт нагадує скрипку, але відрізняється більшими габаритами, тому освоїти його під силу не всім скрипалів. Щоб грати на альту, будуть потрібні сильні руки і хороша розтяжка пальців.
Віолончель у три рази більша за скрипку, відрізняється незвичайним, дуже приємним баритоном. Віолончель встановлюється на підлогу, на спеціальну підставку, грають на ньому, сидячи на стільці.
Контрабас має серед всіх струнних найнижчий тембр, найчастіше, використовується в оркестрах роль музичної основи.
Щоб правильно підібрати і вигідно струнно-смичкові інструменти купити в Києві, попередньо важливо визначитися з метою.
Якщо ви вибираєте інструмент для дитини, в магазині In-Jazz ви можете підібрати дитячі моделі, наприклад, скрипку розміру ¾. Якщо у вас виникають труднощі з підбором розміру інструменту, співробітники магазину обов'язково вам допоможуть.
Особливості електронних струнних інструментів
Електроскрипка давно не є екзотикою — популяризації цього інструменту посприяла Ванесса Мей, пізніше стала відомою скрипалька Ширлі Стірлінг. Електроскріпка є воістину універсальним інструментом — її яскравий звук гармонійно звучить у популярних композиціях, жанрах рок, метал.
Крім яскравого звучання самого інструменту, його додатково можна змінити, наклавши цифрові ефекти. Оскільки електронні інструменти підключаються до підсилювача або комп'ютера, їх набагато простіше записувати.
Купувати електроскрипки або електро контрабас краще досвідченим музикантам, які вже добре володіють акустичними інструментами. У категорії електроскрипок представлена найбільш популярна модель YAMAHA YEV104 NT. У цьому оригінальному інструменті поєднуються незвичайний дизайн, натхненний стрічкою Мебіуса, високоякісні матеріали і продумана ергономіка.
Любителям більш нестандартних інструментів можна вибрати електроконтрабас, наприклад, виробництва компанії Stagg. Ці інструменти створюються з високоякісних матеріалів, зокрема, дека виготовлена з цільного клена.
Поспішайте замовити струнно-смичкові інструменти з доставкою по Україні, щоб підкорити світ музики або поліпшити свою майстерність.