Кількість
|
Вартість
|
||
|
Який краще гітарний підсилювач купити в Києві?
Гітарний підсилювач, він же комбопідсилювач або ж просто комбік — заповітна мрія музиканта. Це пристрій, в якому підсилювач звуку і колонка вбудовані в одному корпусі. Більшість підсилювачів мають вбудовані ефекти, які допомагають створювати більш соковите і потужне звучання. Крім підсилювача, існують ще й гітарні кабінети, але про все докладніше.
Основні критерії вибору гітарного підсилювача
Найчастіше, комбіки класифікують на дві великі категорії: транзисторні і лампові. Більш поширені, через доступну ціну — транзисторні. Крім низької вартості, транзисторні підсилювачі не вимагають дорогого ремонту, відрізняються живучістю. Лампові підсилювачі дорожче транзисторних, але їх звук відрізняється — він тепліший, ясний, насичений і чистий. Використання лампових підсилювачів виправдано для студій, музикантам цілком вистачить і транзисторного.
Також зверніть увагу на гібридні підсилювачі, які відрізняються надійністю, наявністю багатьох ефектів. Також у них є можливість емулювати різні комбопідсилювачі.
Потужність — це ключовий критерій при виборі комбопідсилювача. Якщо ви будете грати на гітарі в будинку, підійде комбік до 20 Вт. Щоб грати в групі, з гітарою і бас гітарою, потрібен підсилювач на 40 Вт. Якщо ви репетируєте не на репетиційній базі, а в своєму приміщенні, підбирати для групи комбік можна за простими розрахунками: 20 Вт на одного учасника. Тобто, якщо до бенду підключається барабанщик, підсилювач можна вибрати на 60 Вт. При виборі підсилювача для бас-гітари, враховуйте, що його потужність повинна бути в два рази вище, в порівнянні з підсилювачем для звичайної гітари.
Комбопідсилювач купити в Україні вам допоможуть в магазині In-Jazz. Тут представлений широкий асортимент гітарних підсилювачів від провідних брендів:
- YAMAHA,
- MarkBass,
- DV Mark,
- Marshall,
- Kustom.
Щоб покупка виявилася корисною, спершу добре обдумайте, для яких цілей ви будете використовувати підсилювач: тільки вдома, грати разом з групою в гаражі, давати невеликі концерти. Відповідно до ваших цілями, вибирайте потужність пристрою.
Також варто пам'ятати, що пара гітара підсилювач повинні співвідноситися за якістю. Якщо у вас гітара для початківців з бюджетного сегменту, немає сенсу вкладати в дорогий ламповий підсилювач і навпаки.
Вибираємо гітарний кабінет
Якщо ви далекі від музики, при словосполученні «гітарний кабінет» напевно уявляєте кімнату для гри на гітарі. Насправді ж це акустична система, яка передає звук електрогітари. Гітарний кабінет можна використовувати самостійно або комбінувати з підсилювачем (головою). Кабінет допомагає знайти своє звучання, визначитися, як саме повинна звучати ваша гітара. Вирішальними факторами при виборі є тип динаміків, конструкція і конфігурація кабінету. Також варто звернути увагу на матеріал корпусу, фронтальної сітки, внутрішню конструкцію.
Основні критерії вибору гітарного кабінету:
- частотний діапазон,
- імпеданс,
- корпус,
- розміри і потужність динаміка.
Частотний діапазон — звичайна акустика відтворює звук у межах 20 — 20000 Гц, в гітарних динаміках цей діапазон звужений до 20 - 8000 Гц. Це пояснюється тим, що гітарні динаміки відсікають зайві високочастотні звуки, які погано впливають на гітарний звук.
Імпеданс (опір) — при виборі цієї характеристики важливо пам'ятати, що вона повинна бути більше або дорівнювати опору підсилювача.
Корпус гітарного кабінету повинен бути міцнішим, щоб витримувати підвищений звуковий тиск. Крім того, міцний корпус запобігає зайві деренчання і вібрації. Найчастіше, корпусу гітарної акустики створюються з багатошарової високоякісної фанери.
Потужність — чим вища, тим голосніше буде звук. Але потужність не повинна перевищувати цей параметр підсилювача, інакше динамік може вийти з ладу.
Гітарний кабінет і гітарний підсилювач з доставкою по Україні від кращих брендів ви можете замовити в магазині In-Jazz.