Кількість
|
Вартість
|
||
|
Де найкраще якісну бас-гітару купити в Україні?
Хоча на бас-гітару звертають найменше уваги в групі, вона є важливим інструментом, що задає ритм всієї композиції. Оскільки бас-гітара, спільно з ударними, створює ритмічний малюнок пісні, до її вибору треба підійти дуже ретельно. Деякі музиканти грають на бас-гітарі основну партію, саме тому інструмент повинен бути якісним. Інтернет-магазин In-Jazz пропонує великий вибір бас-гітар від відомих виробників.
Чим відрізняються бас-гітари?
Оскільки бас-гітара налаштовується на октаву нижче електрогітари, на ній можна грати в нижньому діапазоні, при цьому ви будете впевнені, що ваша група звучить енергійно.
Щоб грати на інструменті було зручно, важливо вибирати бас-гітару з корпусом, який відповідає стилю гри. Всього розрізняють три типи корпусів басових гітар:
- P-бас,
- J-Bass,
- сучасний бас.
P-бас створюється на базі профілю Fender Precision Bass, розроблений він, щоб на інструменті було максимально зручно грати. Зазвичай такий бас випускається з одним датчиком, відрізняється зменшеним корпусом.
Дизайн J-Bass використовує як основу Fender Jazz Bass, створюється з двома звукознімачами, відрізняється ширшим діапазоном звуків. Такий інструмент універсальний, оскільки може використовуватися для виконання партій в будь-якому стилі, де важливі точність і тонкість звучання.
Сучасний бас зазвичай оснащується хамбакерами, відрізняється великим корпусом. Більшість відомих брендів виготовляють бас-гітари з цим корпусом, оскільки він підходить для більшості стилів. Хоча перевагу сучасним басам віддають прихильники рок і метал сцени.
Якщо ви хочете бас-гітару купити в Києві, для початківця або досвідченого музиканта, консультанти інтернет-магазину In-Jazz допоможуть вам підібрати підходящий інструмент.
Види басових звукознімачів
Звукознімачі можуть відрізнятися за типом живлення — активні та пасивні. Для роботи звукознімачів активного типу потрібна батарейка 9 вольт.
Розрізняють три основних типи датчиків, які ставляться на бас-гітари:
- Сингл (пряма одиночна котушка) — найбільш поширений вид звукознімача, оскільки використовуватися може майже в будь-якому стилі.
- Спліт — такий датчик встановлюється в положенні моста, в прямих одноконтурних звукознімачах. Такі звукознімачі мають попит серед рок-музикантів, оскільки видають різкий і чистий звук.
- Хамбакер (подвійна котушка) вигідно відрізняється від синглів тим, що не видає зайвих шумів. Такі датчики видають об'ємний, щільний звук, який відмінно підходить для old school року.
Види деревини
Матеріал, з якого виготовлений корпус бас-гітари, також має велике значення. Найбільш затребувані такі види дерева:
- вільха — найпопулярніший тип дерева, з причини збалансованого і чистого звучання;
- ясен по тону нагадує вільху, але він дає швидшу атаку;
- червоне дерево добре підходить для напрямків, які важливо чітке звучання низьких частот у загальному звучанні бенду;
- американська липа дає збалансоване, тепле звучання.
Оскільки інтернет-магазин In-Jazz є офіційним дистриб'ютором компанії Yamaha, в каталозі представлені кращі бас-гітари цього виробника. Одна з найбільш затребуваних моделей Yamaha TRBX-174, корпус якої виготовлений з вільхи, доступний в чотирьох варіантах покриття. На корпусі є глибокий виріз для зручності гри, зручного доступу до всіх ладів. Синглові датчики забезпечують чисте звучання, а регулятори гучності дозволяють вибудувати ідеальний звук.
Для басистів з хорошим стажем гри варто вибрати бас YAMAHA із серії BB. Спеціально для цієї серії компанія розробила звукознімачі Custom V3 з потужними керамічними магнітами. Ці звукознімачі дають чистий і щільний звук, який відмінно чути в групі. Гриф трохи тонше, що покращує комфорт гри.
Щоб замовити бас-гітару з доставкою по Україні, просто виберіть відповідну модель, для оформлення заявки. З усіх питань ви можете звернутися до менеджерів магазину в телефонному режимі.