МАГАЗИН: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА | ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПН-НД З 10:00 ДО 18:00
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Саксофони

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Де найкраще саксофон купити в Україні?

Саксофон можна назвати одним із найскладніших інструментів, як за будовою, так і за технікою гри. Цей класичний інструмент, що відноситься до дерев'яних духових, вважається одним із найбільш затребуваних в естрадній, джазовій музиці. Пісня, в якій звучить партія саксофона, стає живішою, виразною та яскравою. Якщо ви плануєте відвідувати музичну школу або бажаєте навчитися грати самостійно, допоможе у виборі саксофону вам зможе магазин In-Jazz.

Трішки історії

Ця інформація буде корисна музикантам-початківцям, які не планують відвідувати музичну школу. Назву саксофону дав композитор та диригент Гектор Берліоз, на честь його творця, Адольфа Сакса. Спочатку своє дітище Сакс назвав мундштучним офіклеїдом. Саксофон приваблює співучим тембром, великими можливостями освоєння різних технік, потужним звучанням. Це зробило його настільки популярним у естрадній музиці.

Саксофони

Саксофон виготовляється з різних сплавів (міді та цинку, іноді до них додається нікель). Багато інструментів створюються з жовтої латуні, дорожчі моделі оснащуються частинами, виконаними з міді, бронзи і навіть срібла.

Щоб зробити його компактнішим, саксофон згинається, за формою чубука. Саксофони з високим звучанням (сопрано) мають компактніші розміри, тому не згинаються.

Основні складові частини інструменту: розтруб, з котрого виходять звуки, корпус з клавішами та тонка трубка (ес) — на неї насаджується мундштук, що нагадує кларнетний. Цей елемент створюється із пластику або ебоніту, у саксофонів нижчого звучання — з металу. Конструкція мундштука може відрізнятись залежно від жанру музики. Мундштук може відрізнятися по відстані від кінчика тростини до верхнього кінця мундштука, довжині виїмки.

За звуковидобування відповідає тростина, яку зазвичай роблять з очерету, але може використовуватися і пластик. Тростина кріпиться до мундштука лігатурою — пристроєм, що складається з невеликого хомута з гвинтами. Лігатура для класичного саксофона виготовляється з металу, в джазі та інших жанрах використовуються шкіряні лігатури, які забезпечують тростини вільніший рух.

Звучання саксофону

У магазині In-Jazz ви можете саксофон купити в Києві, підібравши модель для початківців або досвідчених музикантів. Найбільш популярною класифікацією є звучання інструменту:

  • сопрано,
  • тенор,
  • альт.

Саксофон сопрано відрізняється невеликими розмірами з високим звучанням. Такі інструменти рідко бувають вигнутими, їх роблять прямими, що трохи нагадують кларнет. Хоча сопрано саксофон відрізняється малими розмірами, краще вчитися починати на альті, оскільки з нього простіше витягувати звуки.

Саксофон тенор дає нижче та густіше звучання, має великі розміри. За рахунок звучання тенор підходить для оркестрових та сольних партій.

Альт є найбільш популярним інструментом, оскільки він відрізняється зручним розташуванням клапанів, в міру компактними розмірами, простим звуковидобуванням. До того ж більшість партій в оркестрах створюються саме під саксофон альт. Якщо ви освоїте альт, то можете вільно грати на будь-яких інших видах саксофона.

Саксофон купити

Популярні моделі

Серед компаній, що є авторитетами серед музикантів, є Yamaha. Саксофони цього бренду відрізняються високим опором, дозволяють досягати автентичного звучання. Ключовими якостями саксофонів «Ямаха» є ергономіка, зручність гри та чудова інтонація.

Нові моделі саксофонів Yamaha відрізняються вдосконаленим з'єднанням нижніх нот, що покращує регулювання, що дозволяє щільно закривати нижній клапан. Накладки на клавіші оснащені заглушками, що регулюються, що дозволяє максимально точно зробити регулювання.

Щоб замовити саксофон з доставкою по Україні, виберіть потрібну модель для дитини, яка починає дорослого або досвідченого музиканта. Працівники магазину In-Jazz завжди допоможуть порадою та підкажуть, на що звернути увагу.

Вгору