Кількість
|
Вартість
|
||
|
Де можна придбати духові інструменти в Україні?
Духові інструменти можна назвати елітою оркестру, оскільки опанувати мистецтво гри на них під силу не кожному. При правильній техніці гри на духових інструментах ви зможете дивувати своїх знайомих, а пізніше і публіку на концертах ніжними трелями та потужними переливами. Знайти свій перший духовий інструмент чи розширити колекцію вам допоможе магазин In-Jazz.
Класифікація духових інструментів
Існує багато різновидів усередині цієї категорії, але найпростіше класифікувати їх за типом матеріалу на металеві та дерев'яні. Відразу слід зазначити, що з цією класифікацією може бути невелика плутанина, оскільки флейта раніше виготовлялася з дерева, а сучасні інструменти можуть створюватися з металу або пластику. Мідні духові інструменти в наш час створюються не з міді, а з мідно-нікелевого або цинкового сплаву.
Список всіх інструментів вийде досить довгим, тому нижче наведемо лише найпопулярніші.
Серед дерев'яних духових інструментів виділяють такі підвиди: лабіальні та язичкові. У лабіальних інструментах звук робиться, коли виконавець спрямовує потік повітря через мундштук. Потік повітря взаємодіє з отворами, на які виконавець по черзі натискає, що формує мелодію. До цієї категорії належать флейта, дудка та ріжок.
Язичкові — у них звук створюється за допомогою язичка (тростинки) у тілі інструменту. Язички можуть бути одинарними чи подвійними, дерев'яними чи металевими. До цієї категорії належать фагот, гобой, кларнет, а також східний дудук. Сюди ж віднесемо губну гармоніку та піаніку — різновид гармоніки, але з клавішами.
До язичкових інструментів відноситься і саксофон, оскільки звук відтворюється в ньому дерев'яною або металевою тростиною. Саксофон має кілька різновидів, але найбільш популярними є тенор, баритон і альт. Саксофон є найдорожчим інструментом цієї групи, особливо якщо йдеться про інструменти для професійних музикантів. Усі бажаючі духові інструменти купити у Києві можуть обрати саксофон доступної цінової категорії у магазині In-Jazz. У каталозі ви можете вибрати такі інструменти:
- кларнет;
- саксофон (альт та тенор);
- флейта (стандартна та блок-флейта);
- венова.
Також в асортименті великий вибір комплектуючих та аксесуарів: мундштуки, футляри, поліролі, мастила, йоржики, гнучкі очисники та серветки для очищення. Духові інструменти потребують якісного догляду, тому до них важливо підібрати комплекти догляду за трубою, полірувальні тканини.
У чому різниця між саксофоном альтом та тенором
Саксофон альт більше підходить музикантам-початківцям, завдяки його розмірам і м'якому бархатистому звучанню. Альт ідеально підходить для виконання перших партій чи соло. Також початківців саксофоністів альт приваблює простішим звуковидобуванням і зручним розташуванням клапанів. Найважливіше — навички гри на саксофоні альті дозволять освоювати інші інструменти, наприклад тенор.
Саксофон тенор відрізняється нижчим і густішим звучанням, має великі розміри, тому не підходить новачкам. Але якщо ви освоїте гру на тенорі, зможете грати сольні композиції та оркестрові партії.
Види флейти
Під традиційною флейтою ми маємо на увазі інструмент, на якому виконуються оркестрові партії, тобто її поперечна версія. Блок-флейта візуально нагадує дудку, але у її верхній частині вмонтовано блок зі свистком. Власне це і стало приводом дати таку назву. На такому інструменті дуже просто навчатись навіть дитині, тренуючи слух та ритм з ранніх років. Коли буде освоєно блок-флейту, можна буде перейти до поперечної оркестрової флейти.
У магазині In-Jazz ви можете замовити духові інструменти з доставкою по Україні, а також аксесуари, засоби догляду. Всі товари відрізняються високою якістю, тому ви зможете навчатись із приємними емоціями.