Кількість
|
Вартість
|
||
|
Для яких випадків потрібно готовий акустичний кабель купити в Україні?
Для підключення домашньої акустики застосовується готовий акустичний кабель. Також такі комутаційні кабелі потрібні для підключення музичних інструментів, мікрофонів. Великий вибір готових кабелів представлений у магазині In-Jazz.
Як правильно вибрати готовий кабель?
Щоб придбання точно вам підійшло, бажано орієнтуватися на такі параметри:
- діаметр,
- форма,
- матеріал.
Що більше перетин, то краще буде якість звучання. Форми кабелю можуть бути різними — класична, що складається з великої кількості дрібних провідників; моножильна — такий кабель підходить любителям басу. Моножильний кабель плоскої форми підходить для глибокого звуку.
Також акустичні кабелі діляться за типами:
- для акустичних систем;
- комутаційні;
- гітарні;
- MIDI;
- мікрофонні;
- петчкорди.
Особливості акустичних кабелів
Серед усієї різноманітності акустичних кабелів виділяються інструментальні, тобто для підключення музичних інструментів. Такі вироби є моножильним екранованим дротом, що підключаються до роз'єму Jack 6.35 мм моно. Іноді зустрічаються екрановані стерео кабелі з двома проводами, які з'єднані в одне ціле.
Як вибрати гітарний кабель?
Найпопулярнішими у категорії готових акустичних кабелів є гітарні. При їх виборі важливо брати до уваги основні характеристики: опір, індуктивність, електрична місткість. Якщо опір занадто високий, кабель відчутно глушить потужність сигналу. Тому більшість компаній створюють кабелі з міді або безкисневої міді, які відрізняються низьким опором.
Індуктивність визначає опір змінному струму, відповідає за повноту звуку. Кабелі з високою індуктивністю дають тьмяніший звук, обрізають високі частоти.
На електричну місткість впливають довжина кабелю та тип ізоляції. У міру зменшення місткості покращується повнота відтворення високих та низьких частот.
Розглянемо основні проблеми, з якими може зіткнутися гітарист-початківець. Занадто велика жорсткість — кабель, якому не вистачає гнучкості, може створювати труднощі при переміщенні репетиційною базою або сценою. Також його складно скручувати у моток.
Перешкоди та шуми — з цією проблемою стикаються користувачі дешевих кабелів. Уникнути цього дозволить покупка кабелю з якісним екрануванням.
Часто позолочені рознімання сприймаються як ознака якісного кабелю. Насправді позолота може облізти досить швидко, якщо їх часто підключати. До того ж золочення може зменшити опір.
Якісний акустичний готовий кабель купити в Києві, для підключення гітари до підсилювача ви можете в магазині In-Jazz.
Вибираємо кабель для мікрофону
Мікрофонні кабелі складаються з декількох жил, ізольованих один від одного, з низьким опором, що додатково захищені екрануючою оболонкою. Головне завдання такого кабелю — передача сигналу без перешкод, що досягається застосуванням якісного екранування. Для зовнішньої оболонки використовуються поліетилен, гума.
Музикантам-початківцям можна вибрати двожильний провід з витим екрануванням, щільністю не менше 70%. Роз'єми краще вибирати з посрібленими чи олов'яними контактами.
Співакам та музикантам, для напівпрофесійного використання, для проведення невеликих концертів, можна використовувати двожильний кабель, що екранує оболонка якого має щільність 90%. Роз'єми в такому випадку краще вибирати позолочені або посріблені, щоб зменшити перехідний опір під час підключення.
Для використання в студіях звукозапису, на великих концертах використовуються гнучкі шнури в м'якій оболонці ПВХ, з 4 жилами. Екранування плетене, виключно мідне, щільністю не менше 95%, роз'єм тільки з позолоченими контактами.
Замовити акустичний готовий кабель з доставкою по Україні ви можете в магазині In-Jazz.