МАГАЗИН: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА | ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПН-НД З 10:00 ДО 18:00
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Комутація

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комутаційні кабелі для музичної апаратури в широкому асортименті

Якою б якісною не була апаратура, якщо кабелі до неї підібрані неправильно, неякісні, звучання буде погіршено. Інтернет-магазин In-Jazz пропонує комутаційні кабелі купити в Києві, для різних видів музичного обладнання та акустики.

Основні різновиди комутації

У каталозі магазину In-Jazz представлені кабелі для:

Для гітаристів початкового рівня вибір гітарного кабелю є найскладнішим. Адже важливо правильно підібрати шнур, який буде підходити конкретно під вашу модель гітари, мати доступну ціну.

Щоб навчитися вибирати гітарний кабель, потрібно вивчити особливості його будови. У центрі будь-якого кабелю розташовуються дроти, покриті ізоляцією. Після укладається шар прокладки. Така прокладка надає конструкції жорсткості, захищає від зовнішніх негативних факторів. Зверху прокладка додатково покривається сітчастим шаром, щоб захистити від перешкод. Зовнішній шар створюється з гнучкого і міцного ПВХ, який надійно захищає від пошкоджень.

Основні омани при виборі гітарних кабелів

Популярна думка, що безкиснева мідь набагато перевершує звичайну. OFC-мідь і правда відрізняється малим опором. Однак, при використанні гітарного кабелю такі втрати мінімальні, не критичні. Якщо мова йде про спікер-кабелі, краще відмовитися від міді і вибрати дорожчі матеріали.

Другий міф — гарний шнур обов'язково має позолочений штекер. Так, такі штекери мають зменшений опір, їх менше руйнує корозія, але треба пам'ятати, що таке покриття поступово стирається. Отже, через пару місяців всі переваги штекера з позолоченим покриттям сходять нанівець.

Якщо вам потрібно кабель для музичної апаратури купити в Україні, підібрати цю продукцію вам допоможуть в інтернет-магазині In-Jazz.

Вибираємо кабель для колонок

Тепер ми підійшли до вибору спікер-кабелю, який з'єднує підсилювач і гучномовець. По таких кабелях передаються досить високі струм і напруга, тому їх конструкція добре захищена від електромагнітних завад.

Основні критерії при виборі кабелю для колонок: низький опір, що запобігає втраті сигналу. Щоб отримати високу якість звучання, важливо вибирати кабель мінімальної довжини з максимальним перетином, тобто, чим товще і коротше буде кабель, тим кращим буде звучання.

Для підключення акустики на концертах більше підходять кабелю з міді, покритої сріблом — цей метал знижує перешкоди, що виникають унаслідок великої довжини кабелю.

Види мікрофонних кабелів

Такі кабелі обов'язкові для використання в будь-який студії, адже кристально чистий звук може дати тільки якісне кабельне з'єднання. Якість дроти безпосередньо впливає на якість сигналу, можливі перешкоди.

Розрізняють декілька видів кабелів для мікрофона: симетричний (інсталяційний), несиметричний (балансні). Кабель першого типу використовують в побутових цілях, наприклад, щоб підключити мікрофон до домашнього музичного центру. Основні переваги моделі кабелю: сітчасте екранування з міді, додатковий шар міцної ізоляції, висока стійкість до перешкод.

Симетричні кабелі використовуються в ситуаціях, де потрібно чистий звук без перешкод, на вулиці, оскільки вони стійкі до будь-яких погодних умов. Симетричний кабель KLOTZ MY206GR створений з використанням високоякісної ПВХ ізоляції, яка захищає виріб від пошкоджень і гарантує необхідну гнучкість. У конструкції є додаткові роздільні нитки з бавовни, які зберігають постійний напрям жив, запобігають розривам. Щільне спіральне екранування забезпечує максимальну стійкість до перешкод.

В інтернет-магазині In-Jazz ви можете вибрати комутаційні кабелі для музичної апаратури з доставкою по Україні, представлені продукцією відомих брендів: Yamaha, Fender, On-Stage Stands, Hotwires, Stagg, Amphenol. Всі товари, представлені в каталозі, гарантують якісний звук і довговічне використання.

Вгору