Компанія «In-Jazz», офіційний представник корпорації YAMAHA в Україні, заснована в 1993 році і є одним з найбільших імпортерів і дистриб'юторів високоякісних музичних інструментів, професійного звукового, світлового і студійного комп'ютерного обладнання. Ми пропонуємо широкий спектр акустичних музичних інструментів (роялі, піаніно, гітари, скрипки, духові, перкусійні і ударні інструменти), сучасні електронні інструменти (клавішні синтезатори, цифрові і сценічні піано, електронні роялі, тон-генератори), обладнання для звукопідсилення (акустичні системи , підсилювачі потужності, цифрові і аналогові мікшерні пульти, процесори обробки звуку, мікрофони та навушники), комп'ютерну периферію для музикантів, музичні аксесуари. Наша компанія є офіційним представником таких всесвітньо відомих торгових марок, як YAMAHA, Audio-Technica, Adams, AMC, American Audio, Amphenol, Arion, Avant Electronics, Avid, Boesendorfer, Dynatone, Elation, Ernie Ball, Groove Tubes, Istanbul, JDM, JTS, Klotz, Kustom, Marca, Mendelssohn, Mighty Bright, Music Man, Peecker Sound, Petrof, Pokar, Rhodes, Regal Tip, RMV, Spectrasonics, Stagg, Steinberg, String Swing, Tanglewood, Weltmeister, X-Treme. У фірмових магазинах покупці можуть придбати необхідний товар, а також отримати консультацію компетентних фахівців, які допоможуть вибрати товари, що найповніше відповідають потребам клієнта. У демонстраційних залах магазинів можна детально ознайомитися з представленими музичними інструментами, концертним звуковим, світловим і DJ устаткуванням, оцінити їх можливості, звучання і функціональність. Постійне розширення асортименту продукції в магазинах компанії забезпечує досягнення головної мети - задоволення інтересів всіх покупців.
Організація і участь у виставках, проведення семінарів, презентацій, фестивалів, концертів та майстер-класів є для нас невід'ємним засобом прояву інтересу до музики у людей різного віку та соціального статусу. Компанія «Ін-Джаз» бере участь у щорічній всеукраїнській виставці музичних інструментів, звукового і світлового обладнання «Українська Музична Ярмарок», професійному форумі «Телерадіоярмарок». Численні зустрічі з покупцями, концерти та презентації, що проводяться власними демонстраторами і зарубіжними фахівцями, викликають великий інтерес відвідувачів. Також компанія «Ін-Джаз» підтримує престижні міжнародні конкурси піаністів імені Володимира Крайнєва, Володимира Горовиця, Сергія Прокоф'єва, Алемдара Алемханова, численні концерти і фестивалі класичної музики, джазові фестивалі «JazzInKiev», «Альфа-джаз», «Джаз Коктебель», « джазові дні в Вінниці »та багато інших.

Ми надаємо великого значення формуванню нового покоління музикантів, тому проводимо численні зустрічі та екскурсії з дітьми, зокрема, учнями в загальноосвітніх і музичних школах. А також проводимо щорічний дитячий музичний фестиваль "Open Music for Child".

Компанія «Ін-Джаз», як офіційний представник корпорації YAMAHA в Україні, дорожить багаторічної дружбою з музикантами, оркестрами, звукорежисерами. Уже багато років нас пов'язують добрі відносини з такими артистами першої величини, як відомий акордеоніст, Народний артист України Ян Табачник; всесвітньо відомий джазовий гітарист, Народний артист України Енвер Ізмайлов; прекрасний трубач, Заслужений артист України Андрій Ільків; джазовий саксофоніст Дмитро Александров, відомий барабанщик Андрій Кузьменчук і багатьма іншими чудовими музикантами.

Всі товари, представлені на сторінках інтернет-магазину «Ін-джаз», а також в наших торгових залах, сертифіковані і надходять до нас безпосередньо від виробників. Ви можете бути повністю впевнені в якості наданої продукції. Також здійснюється гарантійний та післягарантійний ремонт, що істотно сприяє досягненню найвищого рівня обслуговування наших клієнтів.