МАГАЗИН ПРАЦЮЄ! ГРАФІК РОБОТИ ПН-НД З 10:00 ДО 17:00 | ОНЛАЙН-ОПЛАТА LIQPAY НА САЙТІ ТА ТЕРМІНАЛ В МАГАЗИНІ, ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Мультикори

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Де вигідніше мультикор купити в Україні?

При підключенні обладнання для звукозапису, посилення та подальшої обробки звуку активно використовуються кабелі мультикор. Це мідний багатожильний кабель, що складається з декількох окремих дротів — від простих моделей на 4 до найскладніших, на 64 дроти. Також мультикор часто називають основний кабель з багатоконтактними роз'ємами, що містить окремі виті пари або панель з декількома роз'ємами. Підібрати мультикор, який точно підійде для вашої студії, ви зможете у магазині In-Jazz.

Відмінності кабелю мультикор

Цей вид обладнання має офіційну назву — багатоканальний кабель. Неофіційних назв у нього досить багато: звукорежисери називають його зміями, анакондами або кишкою.

Мультикори

Основне призначення багатоканального кабелю — передача цифрового або аналогового сигналу. Конструкція мультикора може відрізнятися, залежно від моделі та виробника. Деякі виробники оснащують мультикор панеллю для підключення та регулювання.

Окрім зручності використання, мультикор забезпечує ще й високий захист від перешкод, що дуже важливо під час проведення різноманітних концертів.

Декілька кабелів поміщаються в загальну ізоляцію, потужну і міцну. Щоб додатково підвищити показники міцності, усередині можуть прокладатися шнури із пластику або текстилю. Мікрофонний шнур та кабель багатоканального напрямку розташовуються симетрично, мають загальне екранування. У мультикорів топового сегмента виконується додаткове екранування кожного каналу, щоб забезпечити високу якість звуку.

Якщо вам потрібно мультикор купити в Києві або з доставкою по Україні, у магазині In-Jazz ви можете вибрати кабель виробництва брендів On-Stage Stands, KLOTZ, Hotwires, Stagg. Різні моделі відрізняються кількістю кабелів, довжиною та наявністю сценічної коробки.

Основні причини вибрати мультикор:

  • захист від перешкод;
  • надійна ізоляція, що захищає кабелі від пошкоджень;
  • передача чистого звуку, без спотворень;
  • зручність використання та висока швидкість підключення обладнання.

Особливості використання

На концертах часто виникають складнощі із підключенням великої кількості сценічного обладнання. Щоб полегшити звукорежисерам та асистентам завдання, виробники маркують мікрофонні кабелі різними кольорами, а багатоканальні — нумеруються. Поодинокі кабелі можуть бути різних кольорів. Ізоляція та екранування одиночного кабелю можуть виконуватися окремо або бути загальними.

Одножильні дроти конструкції мультикора відповідальні за передачу сигналу аналогового типу. Головна відмінність одножильного дроту — наявність екрану, що створюється із карбонового пластику. Він потрібний для зниження мікрофонного ефекту, який псує виступ.

По витій парі передається сигнал лінійний і мікрофонний. Одножильний кабель може використовуватись для передачі двох сигналів, якщо потрібно відсікти перешкоди.

Оскільки кабель мультикор відрізняється відмінним захистом від електромагнітного випромінювання, вони підходять для передачі слабких сигналів на велику дистанцію.

Багатоканальні кабелі для аудіо систем забезпечують високий рівень комфорту. Під ногами більше не плутатиметься товстий клубок різнокаліберних дротів. Ви просто підключаєте обладнання з одного боку, а з іншого боку — мікшерну консоль. Мультикор гарантує підвищення не лише комфорту, а й якості звучання, оскільки відсікає зайві перешкоди.

Мультикор для студії

Популярні бренди

Затребуваними залишаються мультикори від компанії Klotz — з їхньою допомогою можна увімкнути обладнання на будь-якій сцені. Кабелі можуть використовуватися на відкритому просторі, оскільки не сприйнятливі до атмосферних явищ.

Визначитись із покупкою відповідного кабелю вам допоможуть співробітники магазину In-Jazz. Щоб замовити мультикор з доставкою по Україні просто оформіть заявку, магазин забезпечить оперативне відправлення багатоканального кабелю.

Вгору