ГРАФІК РОБОТИ: ПН-НД З 10:00 ДО 19:00 | LIQPAY, ТЕРМІНАЛ, ГОТІВКА
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Студійні мікрофони

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Де вигідно студійні мікрофони купити в Україні?

Записувати вокал або інструменти, щоб отримати якісний звук при подальшій роботі з композицією, важливо за допомогою спеціального мікрофона, студійного. В магазині In-Jazz представлений великий вибір студійних мікрофонів різного типу.

Студійний мікрофон

Основні види студійних мікрофонів

Одним з ключових критеріїв вибору мікрофона є тип перетворення сигналу:

  • конденсаторний,
  • динамічний,
  • стрічковий.

Найбільш затребувані мікрофони з конденсатором в основі, оскільки вони надають багато переваг. Усередині такого мікрофона розміщені дві пластини, що формують конденсатор. Коли на рухому пластину впливає звук, вона починає переміщатися, ніж змінює електричну ємність конденсатора.

Динамічний мікрофон оснащений компактним електрогенератором, що складається з рухомої пластинки, магнітів і голосової котушки. Під впливом звуку діафрагма і котушка починають коливатися, ці коливання викликають змінний електричний струм. Такий механізм досить простий, тому ламатися там нічому. Динамічні мікрофони рекомендуються для запису будь-яких інструментів, акустичних і електронних.

Конденсаторні мікрофони мають більш складну конструкцію — їх основу становить конденсатор, ємність якого залежить від відстані між пластинами. Чим більше відстань, тим менше ємність. Одна з пластин рухома, коливається під впливом звуку, викликаючи коливання заряду конденсатора.

Оскільки рухома пластина набагато менше, ніж діафрагма динамічного, вона набагато швидше і точніше змінює свій напрямок. В результаті мікрофон конденсаторного типу дає більш точне і якісне звучання. Конденсаторні мікрофони мають відмінну чутливість, тому з їх допомогою можна записувати м'який і натуральний звук. Тому мікрофони цього типу є ідеальним вибором для студії. Найкраще на конденсаторні мікрофони записують ударні і акустичні гітари.

Студійні мікрофони купити в Києві, різних видів, легко в магазині In-Jazz. У каталозі представлені вироби в різних цінових категоріях, тому ви зможете легко підібрати мікрофон, повною мірою відповідає вашим вимогам і фінансовим можливостям.

Діаграма спрямованості

Це найважливіший параметр при виборі студійного мікрофона, оскільки він визначає здатність пристрою зчитувати звук в просторі. Діаграма може бути трьох типів: кругова, кардіоїда, вісімка.

Кругова діаграма дозволяє однаково сприймати звук у будь-якому напрямку.

Мікрофони з діаграмою кардіоїди позначаються знаком серця, перевернутого вниз. Такі пристрої добре сприймають звукові коливання, які надходять на мембрану, слабо зчитують звуки з тилу.

Діаграма вісімки (маркується символом нескінченності) відрізняється найвищою чутливістю, такий мікрофон здатний вловлювати звукові коливання з фронтальної і тильної сторони. Для запису вокалу добре підходять мікрофони з діаграмою кардіоїди, кругова діаграма дозволяє записувати інструменти, а «вісімка», найчастіше, використовується для запису бек-вокалу.

Мікрофон студійний дротовий

Популярні бренди

У каталозі магазина ви можете вибрати студійні мікрофони компаній AKG, SENNHEISER, CRONO, JTS, Audio-Technica.

Однією з найбільш популярних моделей є AKG P120, конденсаторного типу, з діаграмою кардіоїди, поміщений у міцний металевий корпус. Мембрана відрізняється високою чутливістю і дуже низьким показником власних шумів. Аттенюатор на 20 дБ і високочастотний фільтр з можливістю перемикання дозволяють використовувати мікрофон в різних умовах.

Ця модель ідеально підходить для студій, домашнього запису, живих виступів. Висока якість звуку, універсальність застосування і доступна ціна роблять цю модель ідеальної для різних сфер музики.

Якщо ви хочете замовити студійний мікрофон з доставкою по Україні, уточнити будь-які питання ви можете у менеджерів магазину, також ви можете оформити заявку на сайті.

Вгору